Heyecan Dolu Anlarla Dolu Benimle Kal 59. Bölüm Fragmanı İle Karşınızda! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Benimle Kal Dizisi 58. Bölüm İzle

Kanal 7 ekranlarında yepyeni, romantik bir serüven başlıyor. Yayınlandığı dönemde heyecanlı konusuyla dikkatleri üzerine çeken Molkki, ‘Benimle Kal’ adıyla Türk izleyicilerinin karşısına çıkmaya geliyor.

Purvi ve Virendra’nın Sıra Dışı Evliliği

Ailesinin isteğiyle hiç tanımadığı bir adamla evlenen Purvi’nin sürükleyici hayat hikayesi ‘Benimle Kal’ ile ekrana geliyor. Kendisinden yaşça büyük olan Virendra Pratap ile evlenmek zorunda kalan Purvi’nin yeni hayatına alışma çabası Benimle Kal ile izleyicilerine heyecan dolu bir macera yaşatıyor.

Henüz hayatının baharında, büyük idealleri olan Purvi, önceki eşinden iki çocuğu bulunan köy muhtarı Virendra Pratap ile evlendirilir. Virendra’nın çocukları, aralarının bozuk olduğu babalarının evlenmesini kabullenemeyip Purvi’ye cephe alır. Yeni hayatına uyum sağlamaya çalışan Purvi kendisine düşman olan üvey çocuklarının kalbini kazanmaya çalışır. Purvi, kendi düzenini kurmak isterken bir yandan da aile olabilmek için çocuklar ve babalarını yakınlaştırmak için çabalar.

Fakat Purvi ve Virendra’nın evliliğindeki tek sorun bu değildir. Virendra’nın üvey kardeşi Vaibhav, ağabeyinin mutlu olmasına engel olmak için her fırsatta ikilinin başına iş açar. Hayata hep iyi yönünden bakmaya çalışan Purvi ve ikinci baharını yaşamaya çalışan Virendra arasında neler olacak? Vaibhav, Virendra’nın ailesini nasıl felaketlere sürükleyecek? Geçmişten gelen misafir birbirlerine alışmaya başlayan Purvi ve Virendra’nın evliliğini nasıl etkileyecek? Tüm soruların cevabı Benimle Kal’da yer alıyor.

Benimle Kal Dizisi Detayları

Purvi ve Virendra’nın sıra dışı evliliklerinin konu edildiği ‘Benimle Kal’ hafta içi her akşam 21:20’de Kanal 7’de yayınlanıyor. Dizinin yönetmenliğini Muzammil Desai yaparken, yapımcılığını Ekta Kapoor üstleniyor. Senaryo ise Saba Mumtaz tarafından kaleme alınıyor.

Oyuncu Kadrosu

  • Priyal Mahajan
  • Amar Upadhyay
  • Shantanu Monga
  • Priyanka Zemse
  • Toral Rasputra
  • Supriya Shukla
  • Shraddha Jaiswal
  • Ritwik Gupta
  • Anushka Sharma

Sosyal Medya Hesapları

Kanal 7’yi sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

Sıkça Sorulan Sorular

Benimle Kal dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Benimle Kal dizisi Kanal 7’de yayınlanmaktadır.

Benimle Kal dizisi hangi saatte yayınlanıyor?

Benimle Kal dizisi hafta içi her akşam saat 21:20’de yayınlanmaktadır.

Benimle Kal dizisinin yönetmeni kimdir?

Benimle Kal dizisinin yönetmeni Muzammil Desai’dir.

Benimle Kal dizisinin yapımcısı kimdir?

Benimle Kal dizisinin yapımcısı Ekta Kapoor’dur.

Benimle Kal dizisinin senaristi kimdir?

Benimle Kal dizisinin senaristi Saba Mumtaz’dır.

Benimle Kal dizisinin türü nedir?

Benimle Kal dizisi romantik ve dram türündedir.

Heyecan Dolu Anlarla Dolu Benimle Kal 59. Bölüm Fragmanı İle Karşınızda! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Benimle Kal 59. Bölüm Fragmanı | 27 Temmuz Perşembe @benimlekal Fragmanı:

Heyecan Dolu Anlarla Dolu Benimle Kal 59. Bölüm Fragmanı İle Karşınızda! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Benimle Kal 59. Bölüm Fragmanı | 27 Temmuz Perşembe @benimlekal

[ad_2]

kanal 7,Hint Dizileri,kanal 7 filmleri izle,kanal 7 hint dizisi,yeni hint dizileri,benimle kal kanal 7,benimle kal hint dizisi,benimle kal dizisi yeni fragman,benimle kal 59. bölüm izle,benimle kal 59. bölüm,kanal 7 dizileri,benimle kal 59,benimle kal 59. bölüm fragmanı,benimle kal 59. fragman,molkki kanal 7,molkki türkçe dublaj,molkki 59 episode,molkki 58 teaser,molkki,benimle kal yeni bölüm,benimle kal fragman,benimle kal son bölüm,benimle kal

Benimle Kal 59. Bölüm Fragmanı | 27 Temmuz Perşembe @benimlekal içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın