Heyecan Dolu Anlarla Dolu Benimle Kal 65. Bölüm Fragmanı İle Karşınızda! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Benimle Kal Dizisi 61. Bölüm İzle

Kanal 7 ekranlarında yepyeni, romantik bir serüven başlıyor. Yayınlandığı dönemde heyecanlı konusuyla dikkatleri üzerine çeken Molkki, ‘Benimle Kal’ adıyla Türk izleyicilerinin karşısına çıkmaya geliyor.

Purvi’nin Sürükleyici Hayat Hikayesi

Ailesinin isteğiyle hiç tanımadığı bir adamla evlenen Purvi’nin sürükleyici hayat hikayesi ‘Benimle Kal’ ile ekrana geliyor. Kendisinden yaşça büyük olan Virendra Pratap ile evlenmek zorunda kalan Purvi’nin yeni hayatına alışma çabası Benimle Kal ile izleyicilerine heyecan dolu bir macera yaşatıyor.

İdealist Purvi ve Zorlu Evlilik

Henüz hayatının baharında, büyük idealleri olan Purvi, önceki eşinden iki çocuğu bulunan köy muhtarı Virendra Pratap ile evlendirilir. Virendra’nın çocukları, aralarının bozuk olduğu babalarının evlenmesini kabullenemeyip Purvi’ye cephe alır. Yeni hayatına uyum sağlamaya çalışan Purvi kendisine düşman olan üvey çocuklarının kalbini kazanmaya çalışır. Purvi, kendi düzenini kurmak isterken bir yandan da aile olabilmek için çocuklar ve babalarını yakınlaştırmak için çabalar.

Vaibhav’ın Tehlikeli Oyunları

Fakat Purvi ve Virendra’nın evliliğindeki tek sorun bu değildir. Virendra’nın üvey kardeşi Vaibhav, ağabeyinin mutlu olmasına engel olmak için her fırsatta ikilinin başına iş açar. Hayata hep iyi yönünden bakmaya çalışan Purvi ve ikinci baharını yaşamaya çalışan Virendra arasında neler olacak? Vaibhav, Virendra’nın ailesini nasıl felaketlere sürükleyecek? Geçmişten gelen misafir birbirlerine alışmaya başlayan Purvi ve Virendra’nın evliliğini nasıl etkileyecek? Tüm soruların cevabı Benimle Kal’da yer alıyor.

Benimle Kal Hafta İçi Her Akşam Kanal 7’de

Purvi ve Virendra’nın sıra dışı evliliklerinin konu edildiği ‘Benimle Kal’ hafta içi her akşam 21:20’de Kanal 7’de izleyicilerle buluşuyor. Romantik ve dramatik hikayesiyle dikkat çeken dizi, izleyicilerine duygusal bir yolculuk sunuyor.

Oyuncular ve Yapım Ekibi

Yönetmen: Muzammil Desai

Yapımcı: Ekta Kapoor

Senaryo: Saba Mumtaz

Oyuncular: Priyal Mahajan, Amar Upadhyay, Shantanu Monga, Priyanka Zemse, Toral Rasputra, Supriya Shukla, Shraddha Jaiswal, Ritwik Gupta, Anushka Sharma

Tür: Romantik, Dram

Kanal 7’yi Sosyal Medyadan Takip Edin

Web Sitesi: [Kanal 7 Web Sitesi](link)

Facebook: [Kanal 7 Facebook](link)

Twitter: [Kanal 7 Twitter](link)

Instagram: [Kanal 7 Instagram](link)

Sıkça Sorulan Sorular

1. Benimle Kal dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Benimle Kal dizisi Kanal 7’de yayınlanmaktadır.

2. Dizinin yönetmeni kimdir?

Dizinin yönetmeni Muzammil Desai’dir.

3. Dizinin senaryosunu kim yazmaktadır?

Dizinin senaryosunu Saba Mumtaz yazmaktadır.

4. Dizide hangi oyuncular yer almaktadır?

Dizide Priyal Mahajan, Amar Upadhyay, Shantanu Monga, Priyanka Zemse, Toral Rasputra, Supriya Shukla, Shraddha Jaiswal, Ritwik Gupta, Anushka Sharma gibi oyuncular yer almaktadır.

5. Benimle Kal dizisi hangi türde bir dizidir?

Benimle Kal dizisi romantik ve dram türünde bir dizidir.

Heyecan Dolu Anlarla Dolu Benimle Kal 65. Bölüm Fragmanı İle Karşınızda! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Benimle Kal 65. Bölüm Fragmanı | 4 Ağustos Cuma @benimlekal Fragmanı:

Heyecan Dolu Anlarla Dolu Benimle Kal 65. Bölüm Fragmanı İle Karşınızda! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Benimle Kal 65. Bölüm Fragmanı | 4 Ağustos Cuma @benimlekal

kanal 7,Hint Dizileri,kanal 7 filmleri izle,kanal 7 hint dizisi,yeni hint dizileri,benimle kal kanal 7,benimle kal hint dizisi,benimle kal dizisi yeni fragman,benimle kal 64. bölüm izle,benimle kal 63. bölüm,kanal 7 dizileri,benimle kal 63,benimle kal 65. bölüm fragmanı,benimle kal 65. fragman,molkki kanal 7,molkki türkçe dublaj,molkki 65 episode,molkki 65 teaser,molkki,benimle kal yeni bölüm,benimle kal fragman,benimle kal son bölüm,benimle kal

Benimle Kal 65. Bölüm Fragmanı | 4 Ağustos Cuma @benimlekal içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın