Heyecan Dolu Anlarla Dolu Benimle Kal 68. Bölüm Fragmanı Sizlerle! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Benimle Kal Dizisi 67. Bölüm İncelemesi

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir romantik serüven başlıyor. Molkki adıyla yayınlanan dizi, Türk izleyicileriyle ‘Benimle Kal’ adıyla buluşuyor. Ailesinin isteğiyle tanımadığı bir adamla evlenmek zorunda kalan Purvi’nin sürükleyici hayat hikayesi, izleyicilere heyecan dolu bir macera yaşatıyor.

Yeni Bir Hayat, Büyük İdealler

Purvi, henüz hayatının baharında olan ve büyük idealleri olan bir kadındır. Ancak ailesinin isteğiyle yaşça kendisinden büyük olan Virendra Pratap ile evlenmek zorunda kalır. Virendra’nın daha önceki evliliğinden olan iki çocuğu, babalarının evlenmesini kabullenemez ve Purvi’ye cephe alır. Yeni hayatına uyum sağlamaya çalışan Purvi, üvey çocuklarının kalbini kazanmak için çaba sarf eder. Kendi düzenini kurmak isterken aile olabilmek için çocuklar ve babalarını yakınlaştırmak için mücadele eder.

Tek Sorun Üvey Kardeş

Purvi ve Virendra’nın evliliğindeki tek sorun, Virendra’nın üvey kardeşi Vaibhav’dır. Vaibhav, ağabeyinin mutlu olmasını engellemek için her fırsatta ikilinin başına iş açar. Purvi ve Virendra’nın evliliğini etkileyen geçmişten gelen misafirler, onların alışma sürecini nasıl etkileyecek? Tüm bu soruların cevapları, ‘Benimle Kal’ dizisinde yer alıyor.

Benimle Kal Dizisi 68. Bölüm Fragmanı

9 Ağustos Çarşamba günü yayınlanacak olan 68. bölüm fragmanı, izleyicileri büyük bir merak içinde bırakıyor. Purvi ve Virendra’nın sıra dışı evliliklerinin devamında neler olacak? Vaibhav’ın aksiyonları aileye nasıl felaketler getirecek? Geçmişten gelen misafirlerin etkisi ne olacak? Tüm bu soruların cevapları, 68. bölümde izleyicilerle buluşacak.

Benimle Kal Dizisi Hakkında Bilgiler

‘Benimle Kal’ dizisi, yönetmen Muzammil Desai ve yapımcı Ekta Kapoor tarafından hayata geçirildi. Senaryosu Saba Mumtaz tarafından yazılan dizi, romantik ve dram türünde izleyicilerle buluşuyor. Oyuncu kadrosunda Priyal Mahajan, Amar Upadhyay, Shantanu Monga, Priyanka Zemse, Toral Rasputra, Supriya Shukla, Shraddha Jaiswal, Ritwik Gupta ve Anushka Sharma gibi isimler yer alıyor.

Kanal 7 Dizilerini Sosyal Medyadan Takip Edin

Kanal 7’yi sosyal medyadan takip ederek, ‘Benimle Kal’ dizisi ve diğer diziler hakkında güncel haberlere ulaşabilirsiniz.

Web Sitesi:

https://www.kanal7.com/

Facebook:

https://www.facebook.com/kanal7

Twitter:

https://twitter.com/kanal7

Instagram:

https://www.instagram.com/kanal7

Sıkça Sorulan Sorular

1. ‘Benimle Kal’ dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

‘Benimle Kal’ dizisi Kanal 7’de yayınlanmaktadır.

2. Dizinin yönetmeni kimdir?

‘Benimle Kal’ dizisinin yönetmeni Muzammil Desai’dir.

3. Dizinin yapımcısı kimdir?

‘Benimle Kal’ dizisinin yapımcısı Ekta Kapoor’dur.

4. Dizinin senaryosunu kim yazmaktadır?

‘Benimle Kal’ dizisinin senaryosunu Saba Mumtaz yazmaktadır.

5. Dizinin oyuncu kadrosunda hangi isimler yer almaktadır?

‘Benimle Kal’ dizisinin oyuncu kadrosunda Priyal Mahajan, Amar Upadhyay, Shantanu Monga, Priyanka Zemse, Toral Rasputra, Supriya Shukla, Shraddha Jaiswal, Ritwik Gupta ve Anushka Sharma gibi isimler yer almaktadır.

Heyecan Dolu Anlarla Dolu Benimle Kal 68. Bölüm Fragmanı Sizlerle! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Benimle Kal 68. Bölüm Fragmanı | 9 Ağustos Çarşamba @benimlekal Fragmanı:

Heyecan Dolu Anlarla Dolu Benimle Kal 68. Bölüm Fragmanı Sizlerle! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Benimle Kal 68. Bölüm Fragmanı | 9 Ağustos Çarşamba @benimlekal

kanal 7,Hint Dizileri,kanal 7 filmleri izle,kanal 7 hint dizisi,yeni hint dizileri,benimle kal kanal 7,benimle kal hint dizisi,benimle kal dizisi yeni fragman,benimle kal 67. bölüm izle,benimle kal 67. bölüm,kanal 7 dizileri,benimle kal 67,benimle kal 67. bölüm fragmanı,benimle kal 67. fragman,molkki kanal 7,molkki türkçe dublaj,molkki 67 episode,molkki 67 teaser,molkki,benimle kal yeni bölüm,benimle kal fragman,benimle kal son bölüm,benimle kal

Benimle Kal 68. Bölüm Fragmanı | 9 Ağustos Çarşamba @benimlekal içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın