Heyecan Dolu Anlarla Dolu Benimle Kal 69. Bölüm Fragmanı İle Karşınızdayız! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Benimle Kal Dizisi 67. Bölüm İnceleme

Kanal 7 ekranlarında yepyeni, romantik bir serüven başlıyor. Yayınlandığı dönemde heyecanlı konusuyla dikkatleri üzerine çeken Molkki, ‘Benimle Kal’ adıyla Türk izleyicilerinin karşısına çıkmaya geliyor.

Purvi’nin Sürükleyici Hayat Hikayesi

Ailesinin isteğiyle hiç tanımadığı bir adamla evlenen Purvi’nin sürükleyici hayat hikayesi ‘Benimle Kal’ ile ekrana geliyor. Kendisinden yaşça büyük olan Virendra Pratap ile evlenmek zorunda kalan Purvi’nin yeni hayatına alışma çabası Benimle Kal ile izleyicilerine heyecan dolu bir macera yaşatıyor.

Büyük İdealleri Olan Purvi’nin Zorlu Yolculuğu

Henüz hayatının baharında, büyük idealleri olan Purvi, önceki eşinden iki çocuğu bulunan köy muhtarı Virendra Pratap ile evlendirilir. Virendra’nın çocukları, aralarının bozuk olduğu babalarının evlenmesini kabullenemeyip Purvi’ye cephe alır. Yeni hayatına uyum sağlamaya çalışan Purvi kendisine düşman olan üvey çocuklarının kalbini kazanmaya çalışır. Purvi, kendi düzenini kurmak isterken bir yandan da aile olabilmek için çocuklar ve babalarını yakınlaştırmak için çabalar.

Vaibhav’ın Tehlikeli Oyunları

Fakat Purvi ve Virendra’nın evliliğindeki tek sorun bu değildir. Virendra’nın üvey kardeşi Vaibhav, ağabeyinin mutlu olmasına engel olmak için her fırsatta ikilinin başına iş açar. Hayata hep iyi yönünden bakmaya çalışan Purvi ve ikinci baharını yaşamaya çalışan Virendra arasında neler olacak? Vaibhav, Virendra’nın ailesini nasıl felaketlere sürükleyecek? Geçmişten gelen misafir birbirlerine alışmaya başlayan Purvi ve Virendra’nın evliliğini nasıl etkileyecek? Tüm soruların cevabı Benimle Kal’da yer alıyor.

Sıra Dışı Bir Evlilik Hikayesi

Purvi ve Virendra’nın sıra dışı evliliklerinin konu edildiği ‘Benimle Kal’ hafta içi her akşam 21:20’de Kanal 7’de izleyicilerle buluşuyor. Romantik ve dramatik öğeleri bir araya getiren dizi, izleyicilere duygusal bir yolculuk sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Benimle Kal dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Benimle Kal dizisi Kanal 7’de yayınlanıyor.

Benimle Kal dizisinin yönetmeni kimdir?

Benimle Kal dizisinin yönetmeni Muzammil Desai’dir.

Benimle Kal dizisinin yapımcısı kimdir?

Benimle Kal dizisinin yapımcısı Ekta Kapoor’dur.

Benimle Kal dizisinin oyuncuları kimlerdir?

Benimle Kal dizisinin oyuncuları Priyal Mahajan, Amar Upadhyay, Shantanu Monga, Priyanka Zemse, Toral Rasputra, Supriya Shukla, Shraddha Jaiswal, Ritwik Gupta ve Anushka Sharma’dır.

Benimle Kal dizisi hangi türde bir dizidir?

Benimle Kal dizisi romantik ve dram türündedir.

Kanal 7’yi nasıl takip edebilirim?

Kanal 7’yi web sitesi üzerinden, Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz.

Benimle Kal dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Benimle Kal dizisinin yeni bölümü 10 Ağustos Perşembe günü yayınlanacak.

Benimle Kal dizisinin fragmanını nereden izleyebilirim?

Benimle Kal dizisinin fragmanını @benimlekal Instagram hesabından izleyebilirsiniz.

Heyecan Dolu Anlarla Dolu Benimle Kal 69. Bölüm Fragmanı İle Karşınızdayız! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Benimle Kal 69. Bölüm Fragmanı | 10 Ağustos Perşembe @benimlekal Fragmanı:

Heyecan Dolu Anlarla Dolu Benimle Kal 69. Bölüm Fragmanı İle Karşınızdayız! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Benimle Kal 69. Bölüm Fragmanı | 10 Ağustos Perşembe @benimlekal

[ad_2]

kanal 7,Hint Dizileri,kanal 7 filmleri izle,kanal 7 hint dizisi,yeni hint dizileri,benimle kal kanal 7,benimle kal hint dizisi,benimle kal dizisi yeni fragman,benimle kal 69. bölüm izle,benimle kal 69. bölüm,kanal 7 dizileri,benimle kal 67,benimle kal 69. bölüm fragmanı,benimle kal 69. fragman,molkki kanal 7,molkki türkçe dublaj,molkki 69 episode,molkki 69 teaser,molkki,benimle kal yeni bölüm,benimle kal fragman,benimle kal son bölüm,benimle kal

Benimle Kal 69. Bölüm Fragmanı | 10 Ağustos Perşembe @benimlekal içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın