Kan Çiçekleri | 135. Bölüm Tanıtımı: Gizemli Olaylar Çözülüyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Kan Çiçekleri Fragman İncelemesi: Evlilik, Kan Davasını Bitirmeye Yetecek mi?

Kan Çiçekleri, ihtiras dolu senaryosuyla ekranların vazgeçilmezi olmaya geliyor. Hayalleri ve ailesinin geleceği arasında sıkışıp kalan Dilan ile kan davasına bir son vermek isteyen Baran’ın öyküsü Kan Çiçekleri ile ekrandaki yerini alacak.

Başrollerde Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel

Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in paylaştığı dizi, kan davasıyla başlayan büyük aşkı ele alıyor. Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak. Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Kan Davasını Bitirmeye Yetecek mi?

Bu zoraki evlilik kan davasını bitirmeye yetecek mi? Ezelden düşman olan Dilan ve Baran yaşananları bir kenara bırakıp birbirlerinin yüzüne bakabilecek mi? İki kalp arasında sert rüzgarlar estiren bu ilişki aşka dönüşecek mi? Kardeşini töreye kurban vermek istemeyen Baran ve tüm hayallerini bir kenara koyup hiç tanımadığı biriyle evlenen Dilan’ın kanla yoğurulan zoraki evlilikleri nelere yol açacak?

Kan Çiçekleri Oyuncu Kadrosu ve Yapım Bilgileri

Kan Çiçekleri’nin yönetmenliğini Canan Çelik Ömer Baykul üstlenirken, görüntü yönetmenliğini Durmuş Sorkut Halil Uzun yapıyor. Dizinin başrollerinde Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel yer alıyor. Diğer oyuncular ise Berkay Çınar, Selinay Taşol, Nalan Örgüt, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Hilal Kuvvet, Yılmaz Ulutaş, Ekrem Aral Tuna, Dilek Güler, Ceyda Pınar, Göksel Kayahan ve Gökhan Gürdeyiş.

Kan Çiçekleri’nin senarist kadrosunda Münevver Yıldız, Melike Yılman, Burak Acar, Günce Miraç Dizman, Necati Küçükazay, Simge Akovalıer, Nursem Banu Özyürek, Fatma Özcan ve Ayşem Özge Yıldırım yer alıyor. Sanat yönetmenliğini Ertuğrul Aysel, kostüm tasarımını Gülay Kuriş ve müziğini Minör üstleniyor. Dizi, Unik Film / Rains Pictures yapımıdır.

Kan Çiçekleri Fragmanı

İşte Kan Çiçekleri’nin heyecan dolu fragmanı:

Sıkça Sorulan Sorular

1. Kan Çiçekleri ne zaman başlayacak?

2. Dizinin başrollerinde kimler yer alıyor?

3. Kan Çiçekleri’nin konusu nedir?

4. Hangi kanallarda yayınlanacak?

5. Dizinin yönetmeni kimdir?

6. Kan Çiçekleri’nin müziği kim tarafından yapılmıştır?

7. Dizi hangi yapımcıya aittir?

8. Kan Çiçekleri’nin fragmanı nerede izlenebilir?

Bu ve benzeri soruların cevaplarını Kan Çiçekleri’nin heyecan dolu bölümlerini izleyerek bulabilirsiniz. Fragmanı izlemek için yukarıdaki videoyu tıklayabilirsiniz.

Kan Çiçekleri | 135. Bölüm Tanıtımı: Gizemli Olaylar Çözülüyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Kan Çiçekleri | 135. Bölüm Tanıtımı Fragmanı:

Kan Çiçekleri | 135. Bölüm Tanıtımı: Gizemli Olaylar Çözülüyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Kan Çiçekleri | 135. Bölüm Tanıtımı

Kanal 7 dizileri,Kan Çiçekleri,dizi izle,kanal7,Kan Çiçekleri dizisi bölümleri,Kan Çiçekleri dizisi oyuncuları,Kan Çiçekleri full hd,Kan Çiçekleri izle,Kan Çiçekleri kanal7,vendetta,زهور الدم,watch turkish drama,turkish series,günlük dizi,pembe dizi,telenovela,tv dizisi,kan çiçekleri 1.sezon,Flores de Sangre Capitulo 132 Venganza,kan çiçekleri 132 izle,kan çiçekleri bölüm 132,kan çiçekleri dizisi 132.bölüm,kan çiçekleri 132 episode

Kan Çiçekleri | 135. Bölüm Tanıtımı içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın