Kan Çiçekleri Dizisi 135. Bölüm Fragmanı: Heyecan Dorukta! (3 Temmuz Pazartesi) , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Kan Çiçekleri 135. Bölüm Fragmanı İncelemesi

Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Kan Çiçekleri, 3 Temmuz Pazartesi günü yayınlanacak olan 135. bölüm fragmanıyla izleyicilerin karşısına çıkıyor. Bu fragmanla birlikte diziye olan ilgi daha da artacak gibi görünüyor.

Kanal 7’nin Günlük Dizilerdeki Liderliği

Kanal 7, günlük dizilerdeki başarısını bir kez daha kanıtlıyor. Kan Çiçekleri, ihtiras dolu senaryosu ve sürükleyici öyküsüyle izleyicilerin vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. Bu dizi, hayalleri ve ailesinin geleceği arasında sıkışıp kalan Dilan ile kan davasına son vermek isteyen Baran’ın öyküsünü anlatıyor.

Kan Çiçekleri’nin Sürükleyici Öyküsü

Kan Çiçekleri, sürükleyici öyküsüyle evlere konuk oluyor. Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in paylaştığı dizi, kan davasıyla başlayan büyük aşkı ele alıyor. Dilan, hayalleri ve umutları elinden alınan bir genç kızdır. Baran ise kan davasını bitirip kardeşini kurtarmak için evlenmek zorunda kalan bir genç adamdır. Bu zoraki evlilik, ikisinin hayatını tamamen değiştirecektir.

Kan Davası ve Büyük Aşk

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp vermiştir. Bu iki aile, Mardin’den İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına beklenmedik bir haber gelir. Kanlılarından Seyit bulunmuştur. Ancak Baran, kan dökülmesini istemez ve aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlenmeye karar verir. Dilan ise daha fazla kişinin ölmemesi için hayallerini bir kenara bırakıp bu evliliği kabul eder. Ancak bu evlilik, ikisi için adeta bir hapishanedir.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Bu zoraki evlilik kan davasını bitirmeye yetecek mi?

Baran ve Dilan’ın zoraki evlilikleri, kan davasını sona erdirebilecek midir?

2. Dilan ve Baran birbirlerinin yüzüne bakabilecek mi?

Dilan ve Baran, yaşananları bir kenara bırakıp birbirlerine karşı nasıl hissedeceklerdir?

3. İki kalp arasında sert rüzgarlar estiren bu ilişki aşka dönüşecek mi?

Dilan ve Baran’ın arasındaki zorlu ilişki, aşka dönüşebilecek midir?

Kan Çiçekleri, Baran’ın kardeşini töreye kurban vermek istememesi ve Dilan’ın hiç tanımadığı biriyle evlenmek zorunda kalmasıyla başlayan zoraki evliliklerini konu alıyor. Bu dizi, kanla yoğrulan bu evliliğin nasıl bir sonuca ulaşacağını merak eden izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Kan Çiçekleri, hafta içi her gün saat 16:30’da Kanal 7’de izleyicilerle buluşacak.

Kanal 7’yi sosyal medya hesaplarından takip etmeyi unutmayın:

#Kanal7 #kançiçekleri #kanal7dizileri

Kan Çiçekleri Dizisi 135. Bölüm Fragmanı: Heyecan Dorukta! (3 Temmuz Pazartesi) , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Kan Çiçekleri Dizisi 135. Bölüm Fragmanı (3 Temmuz Pazartesi) Fragmanı:

Kan Çiçekleri Dizisi 135. Bölüm Fragmanı: Heyecan Dorukta! (3 Temmuz Pazartesi) , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Kan Çiçekleri Dizisi 135. Bölüm Fragmanı (3 Temmuz Pazartesi)

yerli dizi izle,televizyon dizileri,Kan Çiçekleri,kan çiçekleri dizisi kanal 7,kan çiçekleri konusu,kan çiçekleri yeni bölüm izle,kan çiçekleri dizisi oyuncuları,kan çiçekleri yeni bölüm fragmanı,kan çiçekleri 135. bölüm,kan çiçekleri 135. bölüm fragman,kanal 7 dizileri,kan çiçekleri son bölüm,kan çiçekleri baran ve dilan,kan çiçekleri kanal 7,kan çiçekleri kanal 7 dizisi,baran dilan,baran,dilan

Kan Çiçekleri Dizisi 135. Bölüm Fragmanı (3 Temmuz Pazartesi) içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın