Kan Çiçekleri: Heyecan Dolu 84. Bölüm! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Kan Çiçekleri: Aşkın Kanlı Yolculuğu

Kan Çiçekleri, Türk televizyon tarihinin en iddialı yapımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. İhtiras dolu senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi, kan davası ve aşkın çarpıcı öyküsünü ekrana taşıyor. Dilan ve Baran’ın zoraki evliliği, kan davasını bitirmeye yetecek mi? İki kalp arasındaki sert rüzgarlar aşka dönüşecek mi? Tüm bu soruların yanıtını Kan Çiçekleri’nde bulabilirsiniz.

Dilan ve Baran, hayatlarının en zorlu kararını vermek zorunda kalıyorlar. Kan davasına son vermek isteyen Baran, Dilan ile evlenmek zorunda kalıyor. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul ediyor. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir. İki düşman aile arasında sıkışıp kalan Dilan ve Baran, aşkın kanlı yolculuğuna çıkıyorlar.

Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in başarılı performanslarıyla dikkat çeken dizi, seyirciyi ekran başına kilitleyecek. Münevver Yıldız, Melike Yılman, Burak Acar, Günce Miraç Dizman, Necati Küçükazay, Simge Akovalıer, Nursem Banu Özyürek, Fatma Özcan ve Ayşem Özge Yıldırım’ın senaryosuyla hayat bulan Kan Çiçekleri, dramatik öyküsüyle de izleyicileri etkileyecek.

Kan Çiçekleri’nin yönetmenliğini Canan Çelik Ömer Baykul üstlenirken, görüntü yönetmenliğini Durmuş Sorkut Halil Uzun yapıyor. Oyuncu kadrosunda Barış Baktaş, Yağmur Yüksel, Berkay Çınar, Selinay Taşol, Nalan Örgüt, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Hilal Kuvvet, Yılmaz Ulutaş, Ekrem Aral Tuna, Dilek Güler, Ceyda Pınar, Göksel Kayahan ve Gökhan Gürdeyiş yer alıyor.

Kan Çiçekleri’nin sanat yönetmenliğini Ertuğrul Aysel, kostüm tasarımını Gülay Kuriş ve müziklerini Minör üstleniyor. Unik Film / Rains Pictures yapımı olan Kan Çiçekleri, Türk televizyon tarihinin en iddialı yapımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

Kan Çiçekleri hangi kanalda yayınlanıyor?

Kan Çiçekleri, Kanal 7’de yayınlanıyor.

Kan Çiçekleri’nin başrol oyuncuları kimlerdir?

Kan Çiçekleri’nin başrol oyuncuları Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’dir.

Kan Çiçekleri’nin senaristleri kimlerdir?

Kan Çiçekleri’nin senaristleri Münevver Yıldız, Melike Yılman, Burak Acar, Günce Miraç Dizman, Necati Küçükazay, Simge Akovalıer, Nursem Banu Özyürek, Fatma Özcan ve Ayşem Özge Yıldırım’dır.

Kan Çiçekleri’nin yönetmeni kimdir?

Kan Çiçekleri’nin yönetmeni Canan Çelik Ömer Baykul’dur.

Kan Çiçekleri 84. Bölüm Tanıtımı Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Kan Çiçekleri: Heyecan Dolu 84. Bölüm! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Kan Çiçekleri 84. Bölüm Tanıtımı

Kanal 7 dizileri,Kan Çiçekleri,dizi izle,kanal7,Kan Çiçekleri dizisi bölümleri,Kan Çiçekleri dizisi oyuncuları,Kan Çiçekleri full hd,Kan Çiçekleri izle,Kan Çiçekleri kanal7,vendetta,زهور الدم,watch turkish drama,turkish series,günlük dizi,pembe dizi,telenovela,tv dizisi,kan çiçekleri 1.sezon,Flores de Sangre Capitulo 83 Venganza,kan çiçekleri 84 izle,kan çiçekleri bölüm 84,kan çiçekleri dizisi 84.bölüm,kan çiçekleri 84 episode

Kan Çiçekleri 84. Bölüm Tanıtımı içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın