Kan Çiçekleri’nin Heyecan Dolu 114. Bölüm Fragmanı İzle! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Evlilik Kan Davasını Bitirmeye Yetebilir mi?

Kan Çiçekleri Sürükleyici Öyküsüyle Kanal 7’de

Kanal 7, günlük dizilerde birinciliği kimselere kaptırmıyor. Kan Çiçekleri, ihtiras dolu senaryosuyla ekranların vazgeçilmezi oluyor. Hayalleri ve ailesinin geleceği arasında sıkışıp kalan Dilan ile kan davasına bir son vermek isteyen Baran’ın öyküsü Kan Çiçekleri ile ekrandaki yerini alıyor.

Başroller

Kan Çiçekleri sürükleyici öyküsüyle evlere konuk oluyor. Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in paylaştığı dizi, kan davasıyla başlayan büyük aşkı ele alıyor. Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Hikaye

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Soru

Bu zoraki evlilik kan davasını bitirmeye yetecek mi? Ezelden düşman olan Dilan ve Baran yaşananları bir kenara bırakıp birbirlerinin yüzüne bakabilecek mi? İki kalp arasında sert rüzgarlar estiren bu ilişki aşka dönüşecek mi?

Yayın Günleri

Kardeşini töreye kurban vermek istemeyen Baran ve tüm hayallerini bir kenara koyup hiç tanımadığı biriyle evlenen Dilan’ın kanla yoğurulan zoraki evlilikleri Kan Çiçekleri ile hafta içi her gün 16:30’da Kanal 7’de…

Sıkça Sorulan Sorular

Kan Çiçekleri hangi kanalda yayınlanıyor?

Kan Çiçekleri Kanal 7’de yayınlanıyor.

Kan Çiçekleri’nin başrolleri kimlerdir?

Kan Çiçekleri’nin başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel paylaşıyor.

Kan Çiçekleri hangi günler yayınlanıyor?

Kan Çiçekleri hafta içi her gün 16:30’da Kanal 7’de yayınlanıyor.

Kan Çiçekleri’nin konusu nedir?

Kan Çiçekleri, iki düşman aile arasında süren kan davasını bitirmek isteyen Baran’ın, Dilan ile zoraki evliliği sonrası yaşananları konu alıyor.

Kan Çiçekleri’nin fragmanı nerede izlenebilir?

Kan Çiçekleri’nin fragmanları Kanal 7’nin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden izlenebilir.

Kan Çiçekleri’nin hangi saatte yayınlandığını öğrenmek için nereye bakabilirim?

Kan Çiçekleri hafta içi her gün 16:30’da Kanal 7’de yayınlanıyor.

Kan Çiçekleri’nin hangi türde bir dizi olduğunu öğrenebilir miyim?

Kan Çiçekleri, dram ve romantik türde bir dizi olarak nitelendirilebilir.

Kan Çiçekleri’nin oyuncu kadrosu hakkında bilgi alabilir miyim?

Kan Çiçekleri’nin oyuncu kadrosunda Barış Baktaş, Yağmur Yüksel, İsmail Hacıoğlu, Özlem Zeynep Dinsel ve Ali İpin gibi isimler yer alıyor.

Kan Çiçekleri’nin kaçıncı bölümü yayınlandı?

Kan Çiçekleri’nin 114. bölümü yayınlandı.

Kan Çiçekleri’nin sosyal medya hesapları nelerdir?

Kanal 7’nin resmi internet sitesi, Facebook, Twitter ve Instagram hesapları üzerinden Kan Çiçekleri hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kan Çiçekleri'nin Heyecan Dolu 114. Bölüm Fragmanı İzle! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Kan Çiçekleri 114. Bölüm Fragmanı @kancicekleridizisi Fragmanı:

Kan Çiçekleri'nin Heyecan Dolu 114. Bölüm Fragmanı İzle! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Kan Çiçekleri 114. Bölüm Fragmanı @kancicekleridizisi

kanal 7 filmleri izle,yeni hint dizileri,Türkçe dizi izle,televizyon dizileri,izle film dizi,sezonluk dizi,kanal 7 hint dizileri izle,720p dizi izle,Kan Çiçekleri,kan çiçekleri dizisi kanal 7,kan çiçekleri konusu,kan çiçekleri yeni bölüm izle,kan çiçekleri dizisi oyuncuları,kan çiçekleri yeni bölüm fragmanı,kan çiçekleri 114. bölüm,kan çiçekleri 114. bölüm fragman,kanal 7 dizileri

Kan Çiçekleri 114. Bölüm Fragmanı @kancicekleridizisi içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın