Kan Çiçekleri’nin Heyecan Dolu 82. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Kanal 7’nin Sürükleyici Dizisi: Kan Çiçekleri

Kanal 7’nin Günlük Dizilerinde Birinciliği Kimselere Kaptırmıyor

Kanal 7’nin ihtiras dolu senaryosuyla ekranların vazgeçilmezi olan dizisi Kan Çiçekleri, sürükleyici öyküsüyle evlere konuk oluyor. Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in paylaştığı dizi, kan davasıyla başlayan büyük aşkı ele alıyor.

Dilan ve Baran’ın Öyküsü

Dilan, hayalleri ve ailesinin geleceği arasında sıkışıp kalmış bir genç kızdır. Diğer yanda ise kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi vardır. Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer.

Zoraki Evlilik

Dilan, hayallerini bir kenara bırakıp daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir. Bu zoraki evlilik kan davasını bitirmeye yetecek mi? Ezelden düşman olan Dilan ve Baran yaşananları bir kenara bırakıp birbirlerinin yüzüne bakabilecek mi? İki kalp arasında sert rüzgarlar estiren bu ilişki aşka dönüşecek mi?

Kan Çiçekleri’nin İzleyici Karşısına Çıkışı

Kan Çiçekleri, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 16:30’da Kanal 7’de izleyici karşısına çıkıyor. Kardeşini töreye kurban vermek istemeyen Baran ve tüm hayallerini bir kenara koyup hiç tanımadığı biriyle evlenen Dilan’ın kanla yoğurulan zoraki evlilikleri Kan Çiçekleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Sıkça Sorulan Sorular

Kan Çiçekleri’nin Başrolleri Kimlerdir?


Kan Çiçekleri’nin başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel paylaşmaktadır.

Kan Çiçekleri Hangi Günler Yayınlanıyor?


Kan Çiçekleri, hafta içi her gün 16:30’da Kanal 7’de yayınlanmaktadır.

Kan Çiçekleri’nin Konusu Nedir?


Kan Çiçekleri, kan davasıyla başlayan büyük aşkı ele alan bir dizi. Dilan ve Baran’ın zoraki evliliği kan davasını bitirmeye yetecek mi? İki kalp arasında sert rüzgarlar estiren bu ilişki aşka dönüşecek mi?

Kan Çiçekleri 82. Bölüm Fragmanı Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Kan Çiçekleri'nin Heyecan Dolu 82. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Kan Çiçekleri 82. Bölüm Fragmanı

kanal 7 filmleri izle,yeni hint dizileri,Türkçe dizi izle,televizyon dizileri,izle film dizi,sezonluk dizi,kanal 7 hint dizileri izle,720p dizi izle,Kan Çiçekleri,kan çiçekleri dizisi kanal 7,kan çiçekleri konusu,kan çiçekleri yeni bölüm izle,kan çiçekleri dizisi oyuncuları,kan çiçekleri yeni bölüm fragmanı,kan çiçekleri 82. bölüm,kan çiçekleri 82. bölüm fragman,kanal 7 dizileri

Kan Çiçekleri 82. Bölüm Fragmanı içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın