Kan Çiçekleri’nin Heyecan Dolu 87. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Evlilik Kan Davasını Bitirmeye Yetecek Mi?

Kan Çiçekleri Sürükleyici Öyküsüyle Kanal 7’de

Kanal 7, günlük dizilerde birinciliği kimselere kaptırmıyor. Kan Çiçekleri, ihtiras dolu senaryosuyla ekranların vazgeçilmezi oluyor. Hayalleri ve ailesinin geleceği arasında sıkışıp kalan Dilan ile kan davasına bir son vermek isteyen Baran’ın öyküsü Kan Çiçekleri ile ekrandaki yerini alıyor.

Kan Çiçekleri Konusu

Kan Çiçekleri sürükleyici öyküsüyle evlere konuk oluyor. Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in paylaştığı dizi, kan davasıyla başlayan büyük aşkı ele alıyor. Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Kan Çiçekleri Fragmanı

Bu zoraki evlilik kan davasını bitirmeye yetecek mi? Ezelden düşman olan Dilan ve Baran yaşananları bir kenara bırakıp birbirlerinin yüzüne bakabilecek mi? İki kalp arasında sert rüzgarlar estiren bu ilişki aşka dönüşecek mi?

Kardeşini töreye kurban vermek istemeyen Baran ve tüm hayallerini bir kenara koyup hiç tanımadığı biriyle evlenen Dilan’ın kanla yoğurulan zoraki evlilikleri Kan Çiçekleri ile hafta içi her gün 16:30’da Kanal 7’de…

Kan Çiçekleri 87. Bölüm Fragmanı

Kanal 7’yi sosyal medyadan takip edin:

Sıkça Sorulan Sorular

Kan Çiçekleri hangi günler yayınlanıyor?

Kan Çiçekleri, hafta içi her gün 16:30’da Kanal 7’de yayınlanıyor.

Kan Çiçekleri’nin konusu nedir?

Kan Çiçekleri, Karabey ve Demir aileleri arasındaki kan davasını konu alıyor. Dilan ve Baran’ın zoraki evliliği, kan davasını bitirmeye yetecek mi?

Kan Çiçekleri’nin başrollerinde kimler var?

Kan Çiçekleri’nin başrollerinde Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel yer alıyor.

Kan Çiçekleri'nin Heyecan Dolu 87. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1
[ad_1]

İşte Kan Çiçekleri 87. Bölüm Fragmanı Fragmanı:

Kan Çiçekleri'nin Heyecan Dolu 87. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Kan Çiçekleri 87. Bölüm Fragmanı

[ad_2]

kanal 7 filmleri izle,yeni hint dizileri,Türkçe dizi izle,televizyon dizileri,izle film dizi,sezonluk dizi,kanal 7 hint dizileri izle,720p dizi izle,Kan Çiçekleri,kan çiçekleri dizisi kanal 7,kan çiçekleri konusu,kan çiçekleri yeni bölüm izle,kan çiçekleri dizisi oyuncuları,kan çiçekleri yeni bölüm fragmanı,kan çiçekleri 87. bölüm,kan çiçekleri 87. bölüm fragman,kanal 7 dizileri

Kan Çiçekleri 87. Bölüm Fragmanı içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın