Kan Çiçekleri’nin Heyecan Dolu 88. Bölüm Fragmanı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Evlilik Kan Davasını Bitirmeye Yetebilir mi?

Kanal 7’nin Gözde Dizisi: Kan Çiçekleri

Kanal 7’nin günlük dizilerinde birinciliği kimseye kaptırmadığı bir gerçek. İzleyiciyi ekran başına kilitleyen Kan Çiçekleri, ihtiras dolu senaryosuyla ekranların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Dilan ve Baran’ın öyküsü, kan davasıyla başlayan büyük aşkı ele alıyor. Kan Çiçekleri, sürükleyici öyküsü ve başarılı oyuncu kadrosuyla evlere konuk oluyor.

Başrollerde Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel

Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in paylaştığı dizi, Mardin’den İstanbul’a sürüklenen Karabey ve Demir ailelerinin yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp vermesiyle başlıyor. İki aile, yıllar sonra bekledikleri haber gelir: Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Zoraki Evlilik Kan Davasını Bitirebilecek mi?

Kardeşini töreye kurban vermek istemeyen Baran ve tüm hayallerini bir kenara koyup hiç tanımadığı biriyle evlenen Dilan’ın kanla yoğurulan zoraki evlilikleri Kan Çiçekleri ile hafta içi her gün 16:30’da Kanal 7’de izleyiciyle buluşuyor. Peki, bu zoraki evlilik kan davasını bitirmeye yetecek mi? Ezelden düşman olan Dilan ve Baran yaşananları bir kenara bırakıp birbirlerinin yüzüne bakabilecek mi? İki kalp arasında sert rüzgarlar estiren bu ilişki aşka dönüşecek mi?

Kanal 7’yi Sosyal Medyadan Takip Edin

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kan Çiçekleri ile ilgili tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Web Sitesi: www.kanal7.com
Facebook: www.facebook.com/kanal7
Twitter: www.twitter.com/kanal7
Instagram: www.instagram.com/kanal7

Sıkça Sorulan Sorular

Kan Çiçekleri hangi günler yayınlanıyor?


Kan Çiçekleri, hafta içi her gün saat 16:30’da Kanal 7’de yayınlanıyor.

Kan Çiçekleri’nin başrol oyuncuları kimlerdir?


Kan Çiçekleri’nin başrol oyuncuları Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’dir.

Kan Çiçekleri’nin konusu nedir?


Kan Çiçekleri, Mardin’den İstanbul’a sürüklenen Karabey ve Demir ailelerinin yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp vermesiyle başlayan Dilan ve Baran’ın öyküsünü ele alır. İki aile, yıllar sonra bekledikleri haber gelir: Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.
Kan Çiçekleri'nin Heyecan Dolu 88. Bölüm Fragmanı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1
[ad_1]

İşte Kan Çiçekleri 88. Bölüm Fragmanı Fragmanı:

Kan Çiçekleri'nin Heyecan Dolu 88. Bölüm Fragmanı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Kan Çiçekleri 88. Bölüm Fragmanı

[ad_2]

kanal 7 filmleri izle,yeni hint dizileri,Türkçe dizi izle,televizyon dizileri,izle film dizi,sezonluk dizi,kanal 7 hint dizileri izle,720p dizi izle,Kan Çiçekleri,kan çiçekleri dizisi kanal 7,kan çiçekleri konusu,kan çiçekleri yeni bölüm izle,kan çiçekleri dizisi oyuncuları,kan çiçekleri yeni bölüm fragmanı,kan çiçekleri 88. bölüm,kan çiçekleri 88. bölüm fragman,kanal 7 dizileri

Kan Çiçekleri 88. Bölüm Fragmanı içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın