Kan Çiçekleri’nin Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Kanal 7’nin sevilen yerli dizisi Kan Çiçekleri’nin 130. bölüm fragmanı yayınlandı! İhtiras dolu senaryosuyla ekranların vazgeçilmezi olan Kan Çiçekleri, hayalleri ve ailesinin geleceği arasında sıkışıp kalan Dilan ile kan davasına bir son vermek isteyen Baran’ın öyküsünü anlatıyor.

Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in paylaştığı dizi, kan davasıyla başlayan büyük aşkı ele alıyor. Dilan ve Baran’ın zoraki evliliği kan davasını bitirmeye yetecek mi? İki ezelden düşman olan Dilan ve Baran, yaşadıkları zorlukları bir kenara bırakıp birbirlerinin yüzüne bakabilecek mi? İlişkileri aşka dönüşecek mi?

Kan Çiçekleri, sürükleyici öyküsüyle evlere konuk oluyor. Kardeşini töreye kurban vermek istemeyen Baran ve tüm hayallerini bir kenara koyup hiç tanımadığı biriyle evlenen Dilan’ın kanla yoğurulan zoraki evliliği, Kanal 7’de hafta içi her gün 16:30’da izleyicilerle buluşuyor.

Sıkça Sorulan Sorular:
– Kan Çiçekleri’nin başrollerini kimler paylaşıyor?
Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in paylaştığı dizi, kan davasıyla başlayan büyük aşkı ele alıyor.

– Kan Çiçekleri hangi gün ve saatte yayınlanıyor?
Kan Çiçekleri, hafta içi her gün 16:30’da Kanal 7’de yayınlanıyor.

– Kan Çiçekleri’nin konusu nedir?
Kan Çiçekleri, hayalleri ve ailesinin geleceği arasında sıkışıp kalan Dilan ile kan davasına bir son vermek isteyen Baran’ın öyküsünü anlatıyor.

Kan Çiçekleri'nin Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Kan Çiçekleri 130. Bölüm Fragmanı (26 Haziran Pazartesi) Fragmanı:

Kan Çiçekleri'nin Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Kan Çiçekleri 130. Bölüm Fragmanı (26 Haziran Pazartesi)

yerli dizi izle,televizyon dizileri,Kan Çiçekleri,kan çiçekleri dizisi kanal 7,kan çiçekleri konusu,kan çiçekleri yeni bölüm izle,kan çiçekleri dizisi oyuncuları,kan çiçekleri yeni bölüm fragmanı,kan çiçekleri 130. bölüm,kan çiçekleri 130. bölüm fragman,kanal 7 dizileri,kan çiçekleri 130,kan çiçekleri son bölüm,kan çiçekleri baran ve dilan,kan çiçekleri kanal 7,kan çiçekleri kanal 7 dizisi,baran dilan,baran,dilan

Kan Çiçekleri 130. Bölüm Fragmanı (26 Haziran Pazartesi) içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın