Kendin olmayı öğren! – Üvey Anne 3. Bölüm @UveyAnne , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Üvey Anne 3. Bölüm: Serap’ın Hayatı Alt Üst Oluyor!

Üvey Anne’nin heyecan dolu yeni bölümünde, Efsun’un boynuna taktığı gerdanlık, Serap’ı zor duruma sokacak. Ancak Serap’ı bekleyen sürprizler bununla da sınırlı değil. Piraye’nin, Serap’la Cem’i evlendirmek için planlar yapmasıyla birlikte, Cem’in annesi Hayriye, gençler arasında bir ilişki olduğunu düşünerek onlara bir oyun oynar. Bu oyun, Serap’ın hiç beklemediği sonuçlara yol açar.

Nisan’ın Şaşırtıcı Keşfi

Nisan, babasıyla Serap’ın yakınlaştığını düşünerek Serap’a karşı tavır almaya başlar. Ancak Serap’la Cem’in evleneceğini öğrendikten sonra Nisan, Serap hakkında yanıldığını anlar. Fakat bu kez de Cem’e karşı hislerinin hiç de masum olmadığını fark eder. Nisan’ın duygusal dünyası karmaşık bir hal alır.

İpek’in Tehlikeli Çabaları

İpek, eski eşi Mete’nin ailesini geri kazanmak için çaba sarf etmektedir. Ancak bu çaba, istemeden de olsa oğlu Ege’yi tehlikeye atar. İpek, ailesini bir araya getirmek için ne kadar ileri gidecek? Ege’nin hayatı tehlikede mi?

Üvey Anne Her Pazartesi 20.00’de atv’de!

H. Hakan Eren’in yapımcılığını üstlendiği ONN Medya imzalı Üvey Anne, etkileyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Yasemin Kırbaş’ın kaleme aldığı senaryo, gerçek bir hikayeden esinlenilmiştir. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Yasemin Türkmenli oturuyor.

YouTube Kanalına abone ol:

Facebook:

Instagram:

Twitter:

TikTok:

Sıkça Sorulan Sorular

1. Üvey Anne’nin yapımcısı kimdir?

Üvey Anne’nin yapımcılığını H. Hakan Eren üstlenmektedir.

2. Üvey Anne’nin senaryosunu kim yazmıştır?

Üvey Anne’nin senaryosu Yasemin Kırbaş tarafından kaleme alınmıştır.

3. Dizinin yönetmeni kimdir?

Üvey Anne’nin yönetmeni Yasemin Türkmenli’dir.

4. Üvey Anne hangi kanalda yayınlanmaktadır?

Üvey Anne, atv kanalında her Pazartesi saat 20.00’de yayınlanmaktadır.

Kendin olmayı öğren! - Üvey Anne 3. Bölüm @UveyAnne , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Annemiz gibi davranmayı bırak! – Üvey Anne 3. Bölüm @UveyAnne Fragmanı:

Kendin olmayı öğren! - Üvey Anne 3. Bölüm @UveyAnne , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Annemiz gibi davranmayı bırak! – Üvey Anne 3. Bölüm @UveyAnne

[ad_2]

üvey anne,atv,yeni dizi,üvey anne dizi,uvey anne,hazal filiz küçükköse,kutsi,aslı tandoğan,ezgi şenler,turkish drama,türk dizisi,üvey anne ilk bölüm,kutsi dizileri,kutsi ve hazal,hazal küçükköse dizileri,Üvey Anne 3. bölüm,Üvey Anne 3. bölüm sahneler,Üvey Anne 3

Annemiz gibi davranmayı bırak! – Üvey Anne 3. Bölüm @UveyAnne içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın