Kısmet 8. Bölüm Ön İzleme: Aşkın Sınavı Başlıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Kısmet 8. Bölüm Ön İzleme

Mahallenin gözbebeği Avukat Doğan ile güzeller güzeli komşusu Melike’nin 5 yaşından beri nasıl olup da kavuşamadıklarının hikayesi… Bazen kavuşmak için iki tarafın da çok sevmesi yeterli olmaz ama ayrılmak da “Kısmet” değildir.

Oyuncular

Cem Gelinoğlu, Özge Özacar, Cenan Adıgüzel, Lale Mansur, Arif Pişkin, Serdar Orçin, Kerem Kupacı, Erdal Küçükkömürcü, Zeynep Kankonde, Yeliz Şar, Ece Yaşar, Değer Soysal Alp, Neşe Baykent, Serhan Ernak, Sezer Koç, Göktuğ Yıldırım, Deniz Gürkan, Gökçe Şen, Nebi Tolga Yılmaz, Naz Öngen

Künye

  • YAPIMCI: FATİH AKSOY & MEHMET YİĞİT ALP
  • YÖNETMEN: SEMİH BAĞCI
  • SENARYO: MAHİNUR ERGUN & YUSUF REHA ALP
  • GENEL KOORDİNATÖR: EMEL KURT
  • UYGULAYICI YAPIMCI: SEYHAN KAYA
  • TÜR: ROMANTİK KOMEDİ

NTC Medya ve Medyapım

Kısmet 8. Bölüm, 11 Ağustos Cuma günü FOX’ta izleyicilerle buluşacak. Mahallenin sevilen karakterleri Avukat Doğan ve Melike’nin yıllardır süren aşk hikayesi, bu bölümde de heyecan dolu anlara sahne olacak. İki tarafın da birbirine olan sevgisiyle dolu olan bu ilişki, bazen kavuşmanın yeterli olmadığını gösteriyor. Ancak ayrılmak da kısmet değil. İzleyiciler, bu bölümde neler olacağını merakla bekliyor.

Cem Gelinoğlu ve Özge Özacar’ın başrollerini paylaştığı Kısmet, romantik komedi türünde izleyicilere keyifli bir deneyim sunuyor. Mahalle atmosferi, renkli karakterler ve duygusal anlatımıyla dikkat çeken dizi, her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

Kısmet Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sıkça Sorulan Sorular

Kısmet dizisi hangi türde?

Kısmet, romantik komedi türünde bir dizidir.

Kısmet’in oyuncu kadrosunda kimler var?

Kısmet dizisinde Cem Gelinoğlu, Özge Özacar, Cenan Adıgüzel, Lale Mansur, Arif Pişkin, Serdar Orçin, Kerem Kupacı, Erdal Küçükkömürcü, Zeynep Kankonde, Yeliz Şar, Ece Yaşar, Değer Soysal Alp, Neşe Baykent, Serhan Ernak, Sezer Koç, Göktuğ Yıldırım, Deniz Gürkan, Gökçe Şen, Nebi Tolga Yılmaz ve Naz Öngen gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Kısmet’in yayın günü ve saati nedir?

Kısmet, her Cuma günü FOX’ta yayınlanmaktadır.

Kısmet 8. Bölüm Ön İzleme: Aşkın Sınavı Başlıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Kısmet 8. Bölüm Ön İzleme Fragmanı:

Kısmet 8. Bölüm Ön İzleme: Aşkın Sınavı Başlıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Kısmet 8. Bölüm Ön İzleme

kısmet dizisi,fox,fox dizi,ntc medya dizi,ntc medya yeni dizi,ntc medya kısmet,fox kısmet,kısmet dizi,cem gelinoğlu,cem gelinoğlu dizi,cem gelinoğlu komik anlar,cem gelinoğlu dizisi,fox dizi cem gelinoğlu,özge özacar,özge özacar dizi,özge özacar yeni dizi,özge özacar fox,Kısmet 8. Bölüm 11 Ağustos Cuma FOX’ta!,Kısmet 8. Bölüm Ön İzleme

Kısmet 8. Bölüm Ön İzleme içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın