Kısmet Dizisi 3. Bölüm 1. Fragmanı: Aşkın Gücü Yeniden Sınanıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Kısmet 3. Bölüm 1. Fragmanı İncelemesi

Birçok kişi için cuma akşamları, FOX’ta yayınlanan Kısmet dizisi izleme ritüelinin bir parçası haline geldi. Bu haftanın en heyecanlı anlarından biri olan Kısmet 3. Bölüm 1. Fragmanı, izleyicilerin merakını artırdı. Bu fragman, dizinin hayranlarına daha fazla romantik komedi ve dram vaat ediyor.

Hikaye

Kısmet, mahallenin gözbebeği avukat Doğan ile güzeller güzeli komşusu Melike’nin 5 yaşından beri nasıl olup da kavuşamadıklarının hikayesini anlatıyor. İki tarafın da çok sevmesi yeterli olmayabilir, bazen ayrılmak da kaderiniz olabilir. Bu bölümde, izleyiciler Doğan ve Melike arasındaki ilişkideki gelişmeleri görebilecekler.

Oyuncular

Kısmet’in başarısında, oyuncuların performansı büyük bir rol oynuyor. Cem Gelinoğlu ve Özge Özacar, dizinin başrollerinde yer alıyor. Ayrıca, Cenan Adıgüzel, Lale Mansur, Arif Pişkin, Serdar Orçin, Kerem Kupacı, Erdal Küçükkömürcü, Zeynep Kankonde, Yeliz Şar, Ece Yaşar, Değer Soysal Alp, Neşe Baykent, Serhan Ernak, Sezer Koç, Göktuğ Yıldırım, Deniz Gürkan, Gökçe Şen ve Nebi Tolga Yılmaz gibi birçok yetenekli oyuncu da kadroda yer alıyor.

Yapım Ekibi

Kısmet, Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp tarafından yapımcılığı üstlenilen bir dizi. Semih Bağcı yönetmenliğinde çekilen dizi, Mahinur Ergun ve Yusuf Reha Alp tarafından yazılan senaryoya dayanıyor. Emel Kurt genel koordinatörlüğünde, Seyhan Kaya uygulayıcı yapımcılığı üstleniyor.

SEO-Optimized Linkler

Sıkça Sorulan Sorular

Kısmet’in hangi günleri yayınlanıyor?

Kısmet, FOX TV’de her Cuma akşamı yayınlanıyor.

Kısmet’in konusu nedir?

Kısmet, mahallenin gözbebeği avukat Doğan ile güzeller güzeli komşusu Melike’nin 5 yaşından beri nasıl olup da kavuşamadıklarının hikayesini anlatıyor.

Kısmet’in başrol oyuncuları kimlerdir?

Kısmet’in başrollerinde Cem Gelinoğlu ve Özge Özacar yer alıyor.

Kısmet Dizisi 3. Bölüm 1. Fragmanı: Aşkın Gücü Yeniden Sınanıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Kısmet 3. Bölüm 1. Fragmanı @KismetDizi Fragmanı:

Kısmet Dizisi 3. Bölüm 1. Fragmanı: Aşkın Gücü Yeniden Sınanıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Kısmet 3. Bölüm 1. Fragmanı @KismetDizi

FOX,Kısmet dizi,Cem Gelinoğlu,Özge Özacar,NTC Medya,Semih Bağcı,Şahin Irmak,Serdar Orçin,Kısmet 1. bölüm,Kısmet1. teaser,Ece Yaşar,Lale Mansur,Erdal Küçükkömürcü,Kerem Kupacı,Zeynep Kankonde,Yeliz Şar,Sezer Koç,Neşe Baykent,Serhan Ernak,Cenan Adıgüzel,kısmet dizisi fox,Kısmet Yakında FOX’ta!,Kısmet 3. Bölüm 1. Fragmanı

Kısmet 3. Bölüm 1. Fragmanı @KismetDizi içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın