Kısmet Dizisi 8. Bölümde Neler Olacak? İşte Ön İzleme! @KismetDizi , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Kısmet 8. Bölüm Ön İzleme

Kısmet dizisinin 8. bölümüne dair heyecan dolu bir ön izleme yayınlandı. İzleyiciler, Kısmet’in 7. bölüm sahnelerini izlemek için sabırsızlıkla bekliyorlar. Dizinin yeni bölümü her Cuma 20.00’de FOX’ta yayınlanacak.

Mahallenin Gözbebeği Doğan ve Güzeller Güzeli Melike

Kısmet, mahallenin gözbebeği olan avukat Doğan ile güzeller güzeli komşusu Melike’nin 5 yaşından beri nasıl olup da bir araya gelemediklerinin hikayesini anlatıyor. İki tarafın da birbirlerini çok sevmesine rağmen bazen kavuşmak için yeterli olmuyor. Ayrılmak da bazen kısmet olmuyor.

Oyuncular ve Kadro

Kısmet dizisinde Cem Gelinoğlu, Özge Özacar, Cenan Adıgüzel, Lale Mansur, Arif Pişkin, Serdar Orçin, Kerem Kupacı, Erdal Küçükkömürcü, Zeynep Kankonde, Yeliz Şar, Ece Yaşar, Değer Soysal Alp, Neşe Baykent, Serhan Ernak, Sezer Koç, Göktuğ Yıldırım, Deniz Gürkan, Gökçe Şen ve Nebi Tolga Yılmaz gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Künye

Kısmet dizisinin yapımcıları Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp, yönetmeni Semih Bağcı, senaryo yazarları Mahinur Ergun ve Yusuf Reha Alp’tir. Genel koordinatör Emel Kurt, uygulayıcı yapımcı ise Seyhan Kaya’dır. Dizi romantik komedi türünde izleyicilerle buluşuyor.

FOX Resmi Web Sitesi ve Sosyal Medya Hesapları

Kısmet dizisi ile ilgili daha fazla bilgi almak için FOX resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Kısmet’in resmi Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarını takip ederek dizinin güncel haberlerini ve paylaşımlarını takip edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Kısmet dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Kısmet dizisi FOX kanalında yayınlanmaktadır.

2. Kısmet’in yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Kısmet’in yeni bölümü her Cuma 20.00’de FOX’ta yayınlanmaktadır.

3. Kısmet dizisinin konusu nedir?

Kısmet dizisi, avukat Doğan ile komşusu Melike’nin bir araya gelebilme mücadelesini anlatan bir romantik komedi dizisidir.

4. Kısmet dizisinde hangi oyuncular yer alıyor?

Kısmet dizisinde Cem Gelinoğlu, Özge Özacar, Cenan Adıgüzel, Lale Mansur, Arif Pişkin, Serdar Orçin, Kerem Kupacı, Erdal Küçükkömürcü ve daha birçok başarılı oyuncu yer almaktadır.

5. Kısmet dizisinin yapımcıları kimlerdir?

Kısmet dizisinin yapımcıları Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp’tir.

Kısmet Dizisi 8. Bölümde Neler Olacak? İşte Ön İzleme! @KismetDizi , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Kısmet 8. Bölüm Ön İzleme @KismetDizi Fragmanı:

Kısmet Dizisi 8. Bölümde Neler Olacak? İşte Ön İzleme! @KismetDizi , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Kısmet 8. Bölüm Ön İzleme @KismetDizi

FOX,Kısmet dizi,Cem Gelinoğlu,Özge Özacar,NTC Medya,Semih Bağcı,Şahin Irmak,Serdar Orçin,Kısmet 8. bölüm,Kısmet teaser,Ece Yaşar,Lale Mansur,Erdal Küçükkömürcü,Kerem Kupacı,Zeynep Kankonde,Yeliz Şar,Sezer Koç,Neşe Baykent,Serhan Ernak,Cenan Adıgüzel,kısmet dizisi fox,Kısmet 8. Bölüm 1 Fragmanı,Kısmet tanıtım,Kısmet dizisi FOX,Kısmet Dizisi Fragman,Kısmet Dizisi tanıtım,Kısmet 8. Bölüm Ön İzleme

Kısmet 8. Bölüm Ön İzleme @KismetDizi içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın