Kısmetse Olur’un Heyecan Dolu 126. Bölümü: Aşkın Gücü , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 126. Bölüm Tanıtımı – Yeniden heyecan dolu bir bölümle karşımızda!

Kısmetse Olur, Türkiye’nin en sevilen evlilik programlarından biri. Her hafta milyonlarca kişi tarafından izlenen program, bu hafta da aşkın gücünü konu alıyor. 126. bölüm tanıtımıyla heyecan dorukta!

Programda, 9 kadın ve 9 erkek bir araya geliyor. İlişkilerinde neler yaşadıklarını, doğru bildikleri yanlışları ve aşkın gücünü konuşuyorlar. Programın amacı, katılımcıların birbirlerini tanıyarak evlenmelerine yardımcı olmak. Peki, bu hafta neler olacak?

Tanıtım fragmanında, efsane geri döndüğü söyleniyor. Acaba kim geri döndü? İzleyicilerin merakını arttıran bu soru, programın heyecanını da katlıyor. Ayrıca, aşkın gücüne inanıp inanmadığımız da soruluyor. Sizce aşkın gücü var mı?

Programın sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Instagram, Facebook, Tiktok ve Twitter hesaplarından program hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. #KısmetseOlur, #AşkınGücü ve #KısmetseOlurAşkınGücü hashtagleriyle program hakkında yapılan paylaşımları takip edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Kısmetse Olur programı ne zaman yayınlanıyor?
Program her hafta Cumartesi ve Pazar günleri saat 20.00’de yayınlanıyor.

– Programın amacı nedir?
Programın amacı, katılımcıların birbirlerini tanıyarak evlenmelerine yardımcı olmak.

– Kısmetse Olur programının sosyal medya hesapları nelerdir?
Programın Instagram, Facebook, Tiktok ve Twitter hesapları mevcut.
Kısmetse Olur'un Heyecan Dolu 126. Bölümü: Aşkın Gücü , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1
[ad_1]

İşte Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 126. Bölüm Tanıtımı Fragmanı:

Kısmetse Olur'un Heyecan Dolu 126. Bölümü: Aşkın Gücü , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 126. Bölüm Tanıtımı

[ad_2]

kısmetse olur,kısmetse olur yeni sezon,kısmetse olur aşkın gücü,kısmetse olur canlı,kısmetse olur yeni sezon youtube,öykü serter,kısmetse olur sadece youtubeda,kısmetse olur full bölümler,kısmetse olur 3. sezon,aşkın gücü,kısmetse olur aşkın gücü yeni,kısmetse olur yeni bölüm,kısmetse olur: aşkın gücü 126. bölüm tanıtımı

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 126. Bölüm Tanıtımı içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın