Konuştukça 193. Bölüm Fragmanı İle Heyecan Dorukta! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Konuştukça 193. Bölüm Fragmanı İncelemesi: Kanal D’nin Sevilen Programı Yine Bilgilendirici Konularıyla Karşımızda!

Kanal D’nin sevilen programı Konuştukça, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı programda, bu hafta yine birbirinden önemli konular ele alınıyor. Programın amacı, güne mutlu uyanmak, yaşamın farkına varmak ve kendimize vakit ayırmak için bize rehberlik etmek.

Bu haftaki bölümde, iş dünyasında başarının sırlarını paylaşan iş insanı Sedat Hakan Karataş, nakliye sektörünün ülkemizdeki durumunu anlatıyor. Ayrıca, evlilik öncesi ve sonrası en çok yapılan hataları anlatan Uzman Pedagog, Aile ve İlişki Danışmanı Selin Karacehennem de programa konuk oluyor. Psikoloji Bilim Uzmanı Gülşah Saydam, özgül öğrenme güçlüğünün detaylarını anlatarak, bu sorunu yaşayan çocukların eğitim süreci hakkında önemli bilgiler veriyor. Jinekolojik Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Kadir Güzin ise rahim ağzı kanseri tanı ve tedavi yöntemlerini anlatıyor. Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici ise dolgu uygulamalarında dikkat edilmesi gereken önemli noktalara değiniyor.

Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin sunumuyla Konuştukça, her cumartesi-pazar günleri Kanal D’de yayınlanıyor. Programın YouTube kanalına abone olarak, yayınlanan videolardan anında haberdar olabilirsiniz. Kanal D’nin canlı yayınını takip ederek, programları kaçırmadan izleyebilirsiniz. Ayrıca, Kanal D’nin yayın akışını takip ederek, sevdiğiniz programların hangi gün ve saatte yayınlandığını öğrenebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Konuştukça programı hangi günler ve saatlerde yayınlanıyor?
Program her cumartesi-pazar günleri Kanal D’de yayınlanıyor.

Programda hangi konular ele alınıyor?
Programda birbirinden önemli konular ele alınıyor. Bu hafta iş dünyasında başarının sırları, evlilik öncesi ve sonrası hatalar, özgül öğrenme güçlüğü, rahim ağzı kanseri tanı ve tedavi yöntemleri ve dolgu uygulamalarında dikkat edilmesi gereken noktalar konuşuluyor.

Programın sunucuları kimlerdir?
Programın sunucuları Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’dir.

Programın YouTube kanalına nasıl abone olabilirim?
Programın YouTube kanalına abone olmak için, fragmanın altındaki linke tıklayabilirsiniz.

Konuştukça 193. Bölüm Fragmanı İle Heyecan Dorukta! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Konuştukça 193. Bölüm Fragmanı Fragmanı:

Konuştukça 193. Bölüm Fragmanı İle Heyecan Dorukta! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Konuştukça 193. Bölüm Fragmanı

Kanal D,Kanald,kanal d tanıtım,kanald,konuştukça,konuştukça program,konuştukça programı,Konuştukça,konuştukca,Dr. Biran Ekici,Özlem Yıldız,kanal d sabah programı,kanal d programları,konuştukça yeni bölüm,konuştukça fragmanı,konuştukça programı izle,kanald program,Konuştukça 193,sabah programları,Sedat Hakan Karataş,Selin Karacehennem,Gülşah Saydam,Kadir Güzin

Konuştukça 193. Bölüm Fragmanı içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın