Maviye Sürgün 4. Bölüm 2. Fragman | Onların güvenini kazanacaksın! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Maviye Sürgün 4. Bölüm 2. Fragman İncelemesi: “Onların Güvenini Kazanacaksın!”

Defne’nin sırlarını sakladığına ve bir şeyler çevirdiğine inanan Ali, Murat ile olan ilişkisini çözmüştür. Onların neyin peşinde olduğunu anlamaya çalışırken, Defne denizin içinde sakladığı altınları almak için Murat ile planlar yapar. Ancak Ozan’ın gözleri sürekli olarak üzerlerindedir.

Her attıkları adımda boşa düşen Defne’nin hareketlerinden şüphelenen Ali, Defne’nin aklına bile gelmeyecek bir hamle yaparak tüm dengeleri bozar! Ozan ise Defne’nin karşısına geçer ve kendisinden çaldığı altın çantasını geri alabilmek için bir teklifte bulunur. Ancak çanta konusunda hiçbir şey ikilinin hesap ettiği gibi gitmez!

Maviye Sürgün’ün Eşsiz Hikayesi

Maviye Sürgün, uğradığı soruşturma sonrasında geçici süreyle açığa alınan başarılı SAT komandosu Ali’nin hikayesini anlatıyor. Ali, eşi Ayda’nın ölümcül hastalık haberiyle birlikte çocukları ve eşiyle birlikte kayınpederinin yanına taşınır. Ancak Ayda’nın vefatıyla tüm aile büyük bir yas içinde kalır.

Bir gece denize açılan Ali, sürüklenen bir botu fark eder ve içindeki kadını kurtarır. Kurtardığı kadının adı Defne’dir ve geçici hafıza kaybı yaşamaktadır. Ali, Defne’yi oteline getirir ve ona “Tanrı Misafiri” der. Ancak Defne’nin aslında bir dolandırıcı olduğu ortaya çıkar. Geçmişinde bıraktığı Ozan ile burun buruna gelir ve bu kasabada bir çıkış yolu aramaktan başka seçeneği kalmaz.

Tutkulu Aşklar ve Sırların Ortaya Dökülmesi

“Bir zamanlar sadece karaya vuran dalgaların seslerinin yükseldiği Çamlıkıyı’da; Ali, Defne ve Ozan üçgeninde; çevredeki herkesi de içine alarak sürükleyecek, geri dönüşü olmayan hareketli günlerin ve tutkulu aşkların yaşanması, sırların ve aile ilişkilerinin ortalığa dökülmesi artık kaçınılmazdır.”

Maviye Sürgün Yeni Bölümüyle Pazartesi Akşamı!

Maviye Sürgün’ün heyecan dolu yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de izleyicilerle buluşacak. Bu eşsiz hikayeyi kaçırmamak için Show TV YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

#ShowTV #MaviyeSürgün

Sıkça Sorulan Sorular

1. Maviye Sürgün hangi kanalda yayınlanıyor?

Maviye Sürgün, Show TV kanalında yayınlanmaktadır.

2. Maviye Sürgün’ün konusu nedir?

Maviye Sürgün, Ali’nin geçici hafıza kaybı yaşayan Defne’yi kurtarmasıyla başlayan ve tutkulu aşkların, sırların ve aile ilişkilerinin ortaya çıktığı bir hikayeyi konu almaktadır.

3. Maviye Sürgün’ün yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Maviye Sürgün’ün yeni bölümü Pazartesi akşamları saat 20.00’de Show TV’de yayınlanmaktadır.

Maviye Sürgün 4. Bölüm 2. Fragman | Onların güvenini kazanacaksın! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Maviye Sürgün 4. Bölüm 2. Fragman | “Onların güvenini kazanacaksın!” Fragmanı:

Maviye Sürgün 4. Bölüm 2. Fragman | Onların güvenini kazanacaksın! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Maviye Sürgün 4. Bölüm 2. Fragman | “Onların güvenini kazanacaksın!”

show,show tv,showtv,show dizi,show dizileri,turkish series,turkish channel,tv channel,turkish drama,entertainment,eğlence,maviye sürgün,maviye sürgün dizi,maviye sürgün dizisi,maviye sürgün oyuncuları,maviye sürgün show tv,maviye sürgün yeni dizi,maviye sürgün tanıtım,maviye sürgün fragman,maviye sürgün caner cindoruk,maviye sürgün damla sönmez,maviye sürgün serkan altunorak,maviye sürgün 3. bölüm fragmanı,maviye sürgün 3. bölüm 1. fragman

Maviye Sürgün 4. Bölüm 2. Fragman | “Onların güvenini kazanacaksın!” içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın