Ruhun Duymaz 2. Bölüm 1. Fragmanıyla Göz Kamaştırıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Ruhun Duymaz 2. Bölüm 1. Fragmanı İncelemesi

FOX’un sevilen dizisi Ruhun Duymaz’ın heyecan dolu 2. bölümü için yayınlanan 1. fragmanı izleyicileri meraklandırdı. Başarılı bir istihbarat ajanı olan Onur Karasu’nun, Türkiye’nin en büyük kuyumculuk şirketi sahibi Civan Koral’ın peşine düşmesiyle başlayan hikaye, gizem ve aksiyon dolu sahnelerle dolu.

Başarılı Bir Ajanın Mücadelesi

Onur Karasu, genç yaşında kariyerinde hızla yükselmiş bir istihbarat ajanıdır. Hikayenin merkezinde yer alan Civan Koral ise, kuyumculuk şirketi Mücevherat’ı kirli işleri için kullanmaktadır. Onur, Civan’ın yasadışı işlerle ilgili belgeleri evindeki kasada sakladığını öğrenir ve bu belgelere ulaşmak için Civan’ın kardeşi Hilal ile yakınlaşır. Ancak hesaba katmadığı bir şey vardır; Hilal’in yakın arkadaşı Ece.

İki Zıt Kutup Birlikte Çalışmak Zorunda

Ece, Onur’un gerçek niyetini anlamaya çalışırken, kendisi de planlarının alt üst olmasına sebep olur. Gece ve gündüz kadar zıt olan Onur ve Ece, istemedikleri bir şekilde birlikte çalışmak zorunda kalır. Bu durum, hem komik hem de romantik anların yaşanmasına neden olur.

Oyuncu Kadrosu ve Yapım Bilgileri

Ruhun Duymaz’ın başrollerinde Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız yer alıyor. Diğer oyuncular arasında Tuğrul Tülek, Aslı Sümen, Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer ve Ülkü Duru bulunuyor. Dizinin yapımcısı Saner Ayar, yönetmeni ise Aytaç Çiçek’tir. Türü romantik komedi olan dizi, 03 Medya tarafından yapılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Ruhun Duymaz ne zaman yayınlanacak?

Ruhun Duymaz, her Pazartesi saat 20.00’de FOX’ta yayınlanacak.

Dizinin resmi web sitesi hangisidir?

Dizinin resmi web sitesine FOX’un resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Dizinin resmi sosyal medya hesapları nelerdir?

Dizinin resmi Instagram, Twitter, Youtube ve Facebook hesapları bulunmaktadır. Bu hesaplardan dizinin güncel haberlerini takip edebilirsiniz.

Dizinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Dizinin oyuncu kadrosunda Burcu Özberk, Şükrü Özyıldız, Tuğrul Tülek, Aslı Sümen, Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer ve Ülkü Duru gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Dizinin türü nedir?

Ruhun Duymaz, romantik komedi türünde bir dizidir.

Kimlerin yapımında yer aldığı dizinin yapımcısı ve yönetmeni kimdir?

Dizinin yapımcısı Saner Ayar, yönetmeni ise Aytaç Çiçek’tir.

Ruhun Duymaz 2. Bölüm 1. Fragmanıyla Göz Kamaştırıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Ruhun Duymaz 2. Bölüm 1. Fragmanı @RuhunDuymazDizi Fragmanı:

Ruhun Duymaz 2. Bölüm 1. Fragmanıyla Göz Kamaştırıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Ruhun Duymaz 2. Bölüm 1. Fragmanı @RuhunDuymazDizi

FOX,FOX dizi,O3 Medya,FOX Dizileri,FOX Yaz dizileri,yaz dizileri,romantik komedi,romantik komedi dizisi,Ruhun Duymaz,Ruhun Duymaz dizi,Ruhun Duymaz FOX,Ruhun Duymaz izle,ruhun duymaz dizi,ruhun duymaz fragman,ruhun duymaz yeni dizi,Burcu Özberk,Şükrü Özyıldız,Tuğrul Tülek,Aslı Sümen,Şehsuvar Aktaş,Zuhal Gencer,Ülkü Duru,Ruhun Duymaz 2. Bölüm 1. Fragmanı,Ruhun Duymaz tanıtımlar,Ruhum Duymaz 2. bölüm tanıtım

Ruhun Duymaz 2. Bölüm 1. Fragmanı @RuhunDuymazDizi içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın