Ruhun Duymaz 4. Bölüm 1. Fragmanı: Sırlar Ortaya Çıkıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Ruhun Duymaz 4. Bölüm 1. Fragmanı İncelemesi

Ruhun Duymaz dizisinin heyecan dolu 4. bölümüne ait 1. fragman yayınlandı! Fragmanı izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Onur Karasu ve Civan Koral Arasındaki Gerilim

Ruhun Duymaz dizisinin başarılı karakteri Onur Karasu, genç yaşında kuyumculuk sektörünün dev ismi Civan Koral’ın peşindedir. Civan, karanlık işlerini yürütmek için Mücevherat şirketini kullanmaktadır ve Onur, bu kirli işlerle ilgili belgelerin evindeki kasanın içinde olduğunu düşünmektedir.

Onur, belgeleri ele geçirebilmek için Civan’ın kardeşi Hilal ile ilişki yaşamaya başlar ve nişan gününde kasayı açarak Civan’ı tutuklamayı planlar. Ancak hesaba katmadığı bir şey vardır: Hilal’in yakın arkadaşı Ece. Ece, Onur’un planlarını alt üst edecek ve birlikte çalışmak zorunda kalacakları bir maceranın başlamasına neden olacaktır.

Oyuncular ve Yapım Ekibi

Ruhun Duymaz dizisinde başrolleri Burcu Özberk, Şükrü Özyıldız, Tuğrul Tülek, Aslı Sümen, Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer ve Ülkü Duru gibi başarılı oyuncular paylaşıyor. Dizinin yapımcılığını O3 MEDYA üstlenirken, yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek oturuyor. Türü ise romantik komedi olarak belirlenmiştir.

İzleyicilerin Merak Ettiği Sorular

1. Ruhun Duymaz dizisi hangi gün ve saatte yayınlanıyor?

Ruhun Duymaz dizisi her Pazartesi akşamı saat 20.00’de FOX kanalında izleyicilerle buluşuyor.

2. Dizinin resmi web sitesi ve sosyal medya hesapları nelerdir?

Dizinin resmi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Ruhun Duymaz dizisinin resmi Instagram, Twitter, YouTube ve Facebook hesapları da mevcuttur.

FOX Resmi Web Sitesi: link

Ruhun Duymaz Resmi Hesabı: link

Ruhun Duymaz Resmi İnstagram Sayfası: link

Ruhun Duymaz Resmi Twitter Sayfası: link

Ruhun Duymaz Resmi Youtube Kanalı: link

Ruhun Duymaz Resmi Facebook Hesabı: link

Heyecan dolu 4. bölümün 1. fragmanıyla Ruhun Duymaz dizisi, izleyicileri ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. Onur ve Ece’nin maceralarını merakla bekliyoruz!

Ruhun Duymaz 4. Bölüm 1. Fragmanı: Sırlar Ortaya Çıkıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Ruhun Duymaz 4. Bölüm 1. Fragmanı @RuhunDuymazDizi Fragmanı:

Ruhun Duymaz 4. Bölüm 1. Fragmanı: Sırlar Ortaya Çıkıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Ruhun Duymaz 4. Bölüm 1. Fragmanı @RuhunDuymazDizi

FOX,FOX dizi,O3 Medya,FOX Dizileri,FOX Yaz dizileri,yaz dizileri,romantik komedi,romantik komedi dizisi,Ruhun Duymaz,Ruhun Duymaz dizi,Ruhun Duymaz FOX,Ruhun Duymaz izle,ruhun duymaz dizi,ruhun duymaz fragman,ruhun duymaz yeni dizi,Burcu Özberk,Şükrü Özyıldız,Tuğrul Tülek,Aslı Sümen,Şehsuvar Aktaş,Zuhal Gencer,Ülkü Duru,Ruhun Duymaz tanıtımlar,Ruhum Duymaz 3. bölüm tanıtım,Ruhun Duymaz 3. Bölüm 2. Fragmanı

Ruhun Duymaz 4. Bölüm 1. Fragmanı @RuhunDuymazDizi içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın