Somer Yakalandı! Üç Kız Kardeş 47. Bölüm 2. Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Üç Kız Kardeş 47. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı ve heyecan dorukta! Türkan, Somer ile Mine’yi yakalıyor ve çektiği fotoğrafı mahkemede kullanacağını söylüyor. Bu fragman, izleyicileri meraklandırmaya yetiyor.

Nesrin’in hastalanması, ailedeki sıkıntıların artmasına neden oluyor. Ancak Dönüş, Türkan’ın annesine daha fazla sıkıntı anlatmasını istemiyor. Türkan ise Derya’nın evlendiğini duyunca adeta deliye dönüyor.

Fragmanın sonunda ise Üç Kız Kardeş’in yeni bölümlerinin salı günleri saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanacağı belirtiliyor. İzleyiciler, bu heyecan dolu dizinin yeni bölümlerini kaçırmamak için Kanal D kanalına abone olabilirler.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Üç Kız Kardeş’in yeni bölümleri hangi gün ve saatte yayınlanıyor?
Yeni bölümler, salı günleri saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanıyor.

– Türkan, Somer ile Mine’yi neden yakalıyor?
Fragmanda görüldüğü gibi Türkan, Somer ile Mine’nin yakınlaştığını fark ediyor ve çektiği fotoğrafı mahkemede kullanacağını söylüyor.

– Derya’nın evlendiği kimle?
Fragmanda Derya’nın evlendiği kişi hakkında bir bilgi verilmiyor. Ancak Türkan’ın bu haberi duyunca deliye döndüğü görülüyor.

Üç Kız Kardeş 47. Bölüm 2. Fragman | Somer Yakalandı! Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Somer Yakalandı! Üç Kız Kardeş 47. Bölüm 2. Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Üç Kız Kardeş 47. Bölüm 2. Fragman | Somer Yakalandı!

Üç Kız Kardeş,Üç Kız Kardeş Dizisi,Reha Özcan,İclal Aydın,Berker Güven,Özgü Kaya,Almila Ada,Melisa Berberoğlu,Veda Yurtsever,Tayfun Eraslan,Benian Dönmez,Nazlı Senem Ünal,3 kız kardeş,3 kız kardeş izle,3 kız kardeş full,üç kız kardeş hd izle,üç kız kardeş kanal d,3 kız kardeş full bölümler,üç kız kardeş full hd,üç kız kardeş full hd izle,üç kız kardeş 47,Üç Kız Kardeş 47. Bölüm 2. Fragman,kanal d,üç kız kardeş türkan,üç kız kardeş somer

Üç Kız Kardeş 47. Bölüm 2. Fragman | Somer Yakalandı! içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın