Survivor’da heyecan dorukta! 99. bölüm fragmanı yayınlandı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Survivor 2023: Türkiye’nin En Heyecanlı Yarışma Programı

Survivor 2023’ün Yarışmacı Kadrosu Nefesleri Kesiyor

Survivor, TV8 ekranlarında yayınlanan ve “Acun Medya” tarafından hazırlanan Türkiye’nin en çok izlenen ve heyecanlı yarışma programıdır. Her sezon izleyenleri ekrana kilitleyen Survivor 2023’ün bu yılki yarışmacı kadrosu da nefesleri kesiyor.

Ünlüler Takımı’nda Zeynep Alkan, Ümit Erdim, Aysu Keskin, Cansu Tuman, Yusuf Güney, Seçkin Piriler, Murat Eken, Berdan Mardini, Barış Telli, Kürşat Juan, Halil İbrahim Göker ve Buse Plan yer alıyor. Gönüllüler Takımı’nda ise Aziz Ozan Dilber, Gizem Avcı, Osman Can, Aleyna Elibol, Asena Demirbağ, Özgür Tetik, Tunga Sayan, Kardelen Kalender, Walison Fonseca, Alper Rende, Chaby Han ve Elanur Pat yer alıyor.

Survivor: Issız Bir Adada Hayatta Kalma Mücadelesi

Survivor, yarışmacıların zorlu yaşam koşulları altında hayatta kalma mücadelesi verdiği ve birincilik için mücadele ettiği bir programdır. Issız bir adada geçen yarışmada yarışmacılar, doğal kaynaklardan yararlanarak barınaklarını inşa etmeye, yiyeceklerini bulmaya ve ateş yakmaya çalışırlar. Ayrıca, fiziksel ve zihinsel zorluklarla dolu olan oyunlar sayesinde birincilik için mücadele ederler.

Sosyal Medya Hesapları

Survivor 2023, sosyal medyada da büyük bir ilgi görüyor. Programın Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Facebook: [link]
Instagram: [link]
Twitter: [link]

Sıkça Sorulan Sorular

Survivor 2023 hangi günler yayınlanıyor?


Survivor 2023, TV8 kanalında haftanın her günü yayınlanıyor.

Survivor 2023’ün sunucusu kimdir?


Survivor 2023’ün sunucusu Acun Ilıcalı’dır.

Survivor 2023’ün ödülü nedir?


Survivor 2023’ün ödülü 1 milyon TL’dir.

Survivor 2023’ün finali ne zaman yapılacak?


Survivor 2023’ün final tarihi henüz açıklanmadı.
Survivor'da heyecan dorukta! 99. bölüm fragmanı yayınlandı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte SURVIVOR 99. BÖLÜM FRAGMANI Fragmanı:

Survivor'da heyecan dorukta! 99. bölüm fragmanı yayınlandı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
SURVIVOR 99. BÖLÜM FRAGMANI

[ad_2]

Survivor,Survivor 2023,Survivor Türkiye,Survivor Panorama,Survivor Ekstra,TV8,Acun Medya,Acun Ilıcalı,Survivor Ünlüler,Survivor Gönüllüler,Hakan Hatipoğlu,Murat Eken,Halil İbrahim Göker,Berdan Mardini,Seçkin Piriler,Barış Telli,Yusuf Güney,Ümit Erdim,Alper Rende,Elanur,Chaby,Walison,Survivor Asena,Survivor Aleyna,Survivor Cansu,Survivor Aysu,Survivor Zeynep,Survivor Buse,Survivor Kürşat,Survivor Özgür,Survivor Yusuf,Murat Ceylan

SURVIVOR 99. BÖLÜM FRAGMANI içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın