Tetikçinin Oğlu 2: İkinci Bölüm Heyecanı Başlıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Tetikçinin Oğlu 2. Bölüm 2. Ön İzleme: Kırk Yılın Dostluğu Sınanıyor

Hikayesiyle izleyicileri ekran başına kilitleyen Tetikçinin Oğlu, 2. sezonuyla da heyecan dolu bölümleriyle karşımıza çıkıyor. İlk sezonuyla büyük bir hayran kitlesi edinen dizi, ikinci sezonunda da aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çekiyor. Tetikçinin Oğlu 2. Bölüm 2. Ön İzleme, izleyicilere merakla beklenen yeni bölüm hakkında ipuçları veriyor.

Kırk yılın dostu olan Korkmaz ve İskender’in oğulları arasında yaşanan trajik bir kaza sonrası, iki dost arasında büyük bir gerilim yaşanıyor. İskender’in oğlu ölürken, suçlu olarak Korkmaz’ın yıllardır aradığı oğlu Metin gösteriliyor. İki dost arasında yaşanan bu olay, kırk yıllık dostluğu sınayacak.

Oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken dizi, Timuçin Esen, Şevket Çoruh, Genco Özak, Serhat Kılıç ve Sezin Akbaşoğulları gibi başarılı isimleri bir araya getiriyor. Yapımcılığını O3 MEDYA – SAME FİLM’in üstlendiği dizi, Yağız Alp Akaydın ve Emre Aybek’in yönetmenliğinde, Gökhan Horzum’un senaryosuyla izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Tetikçinin Oğlu 2. Bölüm 2. Ön İzleme, FOX resmi web sitesi ve Tetikçinin Oğlu resmi web sayfasında yayınlanıyor. İzleyicilerin merakla beklediği yeni bölüm, heyecan dolu sahneleriyle ekran başında büyük bir ilgiyle takip edilecek.

Sıkça Sorulan Sorular:

Tetikçinin Oğlu 2. sezon kaç bölüm olacak?

Tetikçinin Oğlu 2. sezon, 10 bölümden oluşacak.

Dizi hangi günler yayınlanıyor?

Tetikçinin Oğlu, her hafta cuma günleri FOX’ta yayınlanıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Dizinin oyuncu kadrosunda Timuçin Esen, Şevket Çoruh, Genco Özak, Serhat Kılıç ve Sezin Akbaşoğulları gibi başarılı isimler yer alıyor.

Tetikçinin Oğlu 2. Bölüm 2. Ön İzleme Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Tetikçinin Oğlu 2: İkinci Bölüm Heyecanı Başlıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Tetikçinin Oğlu 2. Bölüm 2. Ön İzleme

FOX,fox yeni dizi,O3 MEDYA,SAME FİLM,Tolga Tekin,Tetikçinin Oğlu 1. teser yeni dizi,Tetikçinin Oğlu,Tetikçinin Oğlu Yeni Dizi,Tetikçinin Oğlu Fragman,Tetikçinin Oğlu Tanıtım,Tetikçinin Oğlu Yakında FOX’ta!,Şevket Çoruh,Timuçin Esen,Genco Özak,Sezin Akbaşoğulları,Serhat Kılıç,Tetikçinin Oğlu 2. Bölüm 2. Ön İzleme

Tetikçinin Oğlu 2. Bölüm 2. Ön İzleme içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın