Tetikçinin Oğlu 6. Bölüm Fragmanı: Sık De, Sikayım! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Tetikçinin Oğlu 6. Bölüm Fragmanı İnceleme

Giriş

Tetikçinin Oğlu, Türk televizyonlarının son dönemdeki en iddialı dizilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. İskender ve Korkmaz’ın dostluğunu ve oğlu Yiğit’in ölümü sonrası yaşananları konu alan dizi, her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Bu yazıda, Tetikçinin Oğlu 6. Bölüm Fragmanı’nı inceleyeceğiz.

Fragman İncelemesi

Fragman, önceki bölümde yaşananların etkileriyle başlıyor. İskender, oğlunun katilini bulmak için Korkmaz’dan yardım istiyor. Korkmaz ise uzun bir iz sürecinin ardından hedefe ulaşmak üzere olduğunu söylüyor. Ancak fragmanın en dikkat çekici sahnesi, “Sik de, sikayım!” repliğiyle geliyor. Bu replik, dizinin şiddet içeren sahnelerinin artacağına işaret ediyor.

Fragmanın sonunda ise, Metin’in büyük bir belanın içerisine düştüğüne dair ipuçları veriliyor. Bu da, ilerleyen bölümlerde Metin’in daha fazla ön plana çıkacağına işaret ediyor.

Oyuncular ve Yapım Ekibi

Tetikçinin Oğlu’nun başrollerinde Şevket Çoruh ve Timuçin Esen yer alıyor. Dizinin yapımını ise O3 Medya ve Same Film üstleniyor. Yapımcılar arasında Saner Ayar ve Ömer Durak yer alırken, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın ve Emre Aybek oturuyor. Senaryo ise Gökhan Horzum tarafından kaleme alınıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Tetikçinin Oğlu hangi günler yayınlanıyor?

Tetikçinin Oğlu, her Salı akşamı saat 20.00’de FOX’ta yayınlanıyor.

Dizinin konusu nedir?

Dizi, İskender ve Korkmaz’ın dostluğunu ve oğlu Yiğit’in ölümü sonrası yaşananları konu alıyor.

Dizinin başrollerinde kimler yer alıyor?

Dizinin başrollerinde Şevket Çoruh ve Timuçin Esen yer alıyor.

Dizinin yapımını kim üstleniyor?

Dizinin yapımını O3 Medya ve Same Film üstleniyor.

Tetikçinin Oğlu 6. Bölüm Fragmanı: Sık De, Sikayım! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1
[ad_1]

İşte Tetikçinin Oğlu 6. Bölüm Fragmanı | “SIK DE, SIKAYIM!” Fragmanı:

Tetikçinin Oğlu 6. Bölüm Fragmanı: Sık De, Sikayım! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Tetikçinin Oğlu 6. Bölüm Fragmanı | “SIK DE, SIKAYIM!”

[ad_2]

tetikçinin oğlu,tetikçinin oğlu dizi,tetikçinin oğlu fragman,tetikçinin oğlu oyuncuları,tetikçinin oğlu tanıtım,tetikçinin oğlu dizisi,şevket çoruh,timuçin esen,hilmicem intepe,Genco Özak,Serhat Kılıç,Baran Can Eraslan,Bahar Şahin,Esra Kızıldoğan,Aybike Turan,fox,fox yeni dizi,Tetikçinin Oğlu 6. Bölüm Fragmanı,SIK DE SIKAYIM

Tetikçinin Oğlu 6. Bölüm Fragmanı | “SIK DE, SIKAYIM!” içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın