Vermem Seni Ellere 6. Bölüm Fragmanı | Mehmet ve Zeliş Aşkı Filizlendi! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Vermem Seni Ellere 6. Bölüm Fragmanı İncelemesi: Mehmet ve Zeliş Aşkı Filizlendi

Bu Pazar akşamı atv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak olan Vermem Seni Ellere dizisi, Emre Bey ve Buse Meral’in başrollerini paylaştığı bir aşk hikayesini anlatıyor. Dağların, derelerin, yaylaların özgür kızı Zeliş ile her türlü maceranın ve aksiyonun tutkunu Mehmet’in hikayesi, izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

Oyuncu Kadrosu

Ali Balcı’nın yönetmenliğini üstlendiği dizi, geniş bir oyuncu kadrosuna sahip. Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum ve Berk Artıran gibi başarılı isimler dizinin kadrosunda yer alıyor.

Yapım ve Yönetmenlik

Vermem Seni Ellere dizisi, Akn Film yapımıyla hayata geçiriliyor. Yapımcılığını Akın Topuz ve Emre Arda üstlenirken, yönetmen koltuğunda Ali Balcı oturuyor. İlkim Dağlı ise genel koordinatörlük görevini üstleniyor. Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı tarafından uyarlanan senaryo ise Şehrazat Tunus Taşçı, Damla Güçer ve Samed Aslan tarafından kaleme alınıyor. Görüntü yönetmenliğini Umut Yörükoğlu yaparken, müzikler Jingle Tv-Batuhan Fırat tarafından hazırlanıyor. Sanat yönetmenliğini ise Deniz Emre Özbakan üstleniyor.

Sosyal Medya Hesapları

Vermem Seni Ellere dizisini takip etmek isteyenler için sosyal medya hesapları da mevcut. Diziye ait Facebook, Instagram, Twitter ve TikTok hesaplarından güncel bilgilere ve fragmanlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca atv YouTube kanalına abone olarak da diziyle ilgili videoları takip edebilirsiniz.

Vermem Seni Ellere 6. Bölüm Fragmanı

Merakla beklenen 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Mehmet ve Zeliş’in aşkının filizlendiği bu bölümde neler olacağını öğrenmek için fragmanı izleyebilirsiniz. İki karakter arasındaki duygusal bağın nasıl gelişeceği ve hikayenin nasıl ilerleyeceği izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Vermem Seni Ellere dizisi hangi gün ve saatte yayınlanıyor?

Vermem Seni Ellere dizisi her Pazar akşamı saat 20.00’de atv ekranlarında yayınlanıyor.

2. Dizinin başrol oyuncuları kimlerdir?

Dizinin başrol oyuncuları Emre Bey ve Buse Meral’dir.

3. Dizinin yönetmeni kimdir?

Dizinin yönetmeni Ali Balcı’dır.

4. Hangi yapımcılar dizinin yapımını üstleniyor?

Dizinin yapımcıları Akın Topuz ve Emre Arda’dır.

5. Dizinin senaryosunu kimler yazıyor?

Dizinin senaryosunu Şehrazat Tunus Taşçı, Damla Güçer ve Samed Aslan yazmaktadır.

6. Dizinin fragmanlarına nereden ulaşabilirim?

Dizinin fragmanlarına atv YouTube kanalı ve diziye ait sosyal medya hesapları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Vermem Seni Ellere 6. Bölüm Fragmanı | Mehmet ve Zeliş Aşkı Filizlendi! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Vermem Seni Ellere 6. Bölüm Fragmanı | Mehmet ve Zeliş aşkı filizlendi @VermemSeniElleretv Fragmanı:

Vermem Seni Ellere 6. Bölüm Fragmanı | Mehmet ve Zeliş Aşkı Filizlendi! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Vermem Seni Ellere 6. Bölüm Fragmanı | Mehmet ve Zeliş aşkı filizlendi @VermemSeniElleretv

[ad_2]

vermem seni ellere dizisi,vermem seni ellere dizi,vermem seni ellere oyuncuları,vermem seni ellere başroller,vermem seni ellere ordu,vermem seni ellere son bölüm,vermem seni ellere bölümler,vermem seni ellere fragmanı,vermem seni ellere 1. sezon,vermem seni ellere izle,vermem seni ellere Emre Bey,vermem seni ellere Buse Meral,vermem seni ellere mehmet,vermem seni ellere zeliş,atv dizisi,atv yaz dizileri,vermem seni ellere 6. bölüm fragmanı

Vermem Seni Ellere 6. Bölüm Fragmanı | Mehmet ve Zeliş aşkı filizlendi @VermemSeniElleretv içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın