Vermem Seni Ellere 7. Bölüm Fragmanı | Artık sen benim esirimsin! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Vermem Seni Ellere 7. Bölüm Fragmanı İncelemesi

Her Pazar akşamları atv’de izleyicilerle buluşan Vermem Seni Ellere dizisi, Emre Bey ve Buse Meral’in başrollerini paylaştığı bir hikayeyi anlatıyor. Dağların, derelerin, yaylaların özgür kızı Zeliş ve maceraperest Mehmet’in tutkulu aşkının ve aksiyon dolu maceralarının izleyiciyi ekran başına kilitleyeceği bir bölüm daha geliyor.

Oyuncu Kadrosu

Dizinin yönetmenliğini Ali Balcı üstlenirken, oyuncu kadrosunda Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum ve Berk Artıran yer alıyor.

Yapım ve Yönetim Kadrosu

Akn Film tarafından yapılan dizi, Akın Topuz ve Emre Arda’nın yapımcılığında hayata geçiriliyor. Ali Balcı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin genel koordinatörlüğünü İlkim Dağlı üstlenirken, senaryo ise Şehrazat Tunus Taşçı, Damla Güçer ve Samed Aslan tarafından kaleme alınıyor. İkinci yönetmenlik görevini ise Işılsu Günday üstleniyor. Görüntü yönetmenliğini Umut Yörükoğlu yaparken, müzikler Jingle Tv-Batuhan Fırat tarafından hazırlanıyor. Sanat yönetmenliğini ise Deniz Emre Özbakan üstleniyor.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Vermem Seni Ellere dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Vermem Seni Ellere dizisi atv kanalında her Pazar akşamları yayınlanıyor.

2. Dizinin başrollerinde hangi oyuncular yer alıyor?

Dizinin başrollerinde Emre Bey ve Buse Meral yer alıyor.

3. Dizinin konusu nedir?

Dizi, dağların, derelerin, yaylaların özgür kızı Zeliş ile maceraperest Mehmet’in tutkulu aşkını ve aksiyon dolu maceralarını konu alıyor.

4. Hangi yapım şirketi tarafından yapılan dizi?

Vermem Seni Ellere dizisi Akn Film tarafından yapılmaktadır.

5. Dizinin yönetmeni kimdir?

Dizinin yönetmenliğini Ali Balcı üstlenmektedir.

6. Dizinin senaryosunu kimler yazmaktadır?

Dizinin senaryosunu Şehrazat Tunus Taşçı, Damla Güçer ve Samed Aslan yazmaktadır.

7. Dizinin müziklerini kim yapmaktadır?

Dizinin müziklerini Jingle Tv-Batuhan Fırat hazırlamaktadır.

8. Dizinin hangi sosyal medya hesaplarından takip edebilirim?

Diziyi atv’nin Facebook, Instagram, Twitter ve TikTok hesaplarından takip edebilirsiniz.

9. atv’nin YouTube kanalına nasıl abone olabilirim?

atv’nin YouTube kanalına abone olmak için kanalın resmi YouTube sayfasına giderek abone ol butonuna tıklayabilirsiniz.

Bu hafta yayınlanacak olan 7. bölüm fragmanı da oldukça heyecanlı görünüyor. Zeliş ve Mehmet arasındaki ilişkinin yeni bir döneme gireceği fragmanda, “Artık sen benim esirimsin!” repliği dikkat çekiyor. İzleyiciler, bu repliğin ardındaki sırrı merakla bekliyor. Vermem Seni Ellere dizisinin yeni bölümünde neler olacağını öğrenmek için Pazar akşamı saat 20.00’de atv’yi takip edebilirsiniz.

Vermem Seni Ellere 7. Bölüm Fragmanı | Artık sen benim esirimsin! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Vermem Seni Ellere 7. Bölüm Fragmanı | ”Artık sen benim esirimsin!’ @VermemSeniElleretv Fragmanı:

Vermem Seni Ellere 7. Bölüm Fragmanı | Artık sen benim esirimsin! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Vermem Seni Ellere 7. Bölüm Fragmanı | ”Artık sen benim esirimsin!’ @VermemSeniElleretv

turkish drama,vermem seni ellere dizisi,vermem seni ellere dizi,vermem seni ellere oyuncuları,vermem seni ellere başroller,vermem seni ellere ordu,vermem seni ellere son bölüm,vermem seni ellere bölümler,vermem seni ellere fragmanı,vermem seni ellere 1. sezon,vermem seni ellere izle,vermem seni ellere Emre Bey,vermem seni ellere Buse Meral,vermem seni ellere mehmet,vermem seni ellere zeliş,atv dizisi,atv yaz dizileri,vermem seni ellere 7. bölüm fragmanı

Vermem Seni Ellere 7. Bölüm Fragmanı | ”Artık sen benim esirimsin!’ @VermemSeniElleretv içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın