Vermem Seni Ellere 9. Bölüm Final Fragmanı | Seni unutacağım! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Vermem Seni Ellere 9. Bölüm Final Fragmanı İncelemesi

atv’nin sevilen dizisi Vermem Seni Ellere’nin 9. bölüm final fragmanı yayınlandı. Emre Bey ve Buse Meral’in başrollerini paylaştığı dizi, Zeliş ve Mehmet’in maceralarını ve aksiyon dolu hikayesini anlatıyor. Ali Balcı’nın yönetmenliğini üstlendiği dizi, izleyicileri her Pazar akşamı saat 20.00’de atv’de ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Oyuncu Kadrosu

Vermem Seni Ellere’nin oyuncu kadrosunda Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum ve Berk Artıran yer alıyor.

Yapım ve Yönetmenlik

Akn Film tarafından yapılan dizi, Akın Topuz ve Emre Arda’nın yapımcılığını üstleniyor. Ali Balcı ise yönetmen koltuğunda oturuyor. İlkim Dağlı ise genel koordinatör olarak görev yapıyor.

Senaryo ve Uyarlayanlar

Şehrazat Tunus Taşçı, Damla Güçer ve Samed Aslan tarafından yazılan senaryo, izleyicilere sürükleyici bir hikaye sunuyor. Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı ise senaryoyu uyarlayan isimler arasında yer alıyor.

Diğer Detaylar

Vermem Seni Ellere’nin 9. bölüm final fragmanında, “Seni unutacağım!” sözleri dikkat çekiyor. Fragman, izleyicilere heyecan dolu bir finalin ipuçlarını veriyor. Dizi, sosyal medya hesapları üzerinden de takip edilebiliyor. Facebook, Instagram, Twitter ve TikTok üzerinden Vermem Seni Ellere ile ilgili güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Vermem Seni Ellere hangi kanalda yayınlanıyor?

Vermem Seni Ellere, atv kanalında yayınlanmaktadır.

Vermem Seni Ellere ne zaman yayınlanıyor?

Vermem Seni Ellere her Pazar akşamı saat 20.00’de yayınlanmaktadır.

Vermem Seni Ellere’nin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Vermem Seni Ellere’nin oyuncu kadrosunda Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum ve Berk Artıran yer almaktadır.

Vermem Seni Ellere’nin yönetmeni kim?

Vermem Seni Ellere’nin yönetmeni Ali Balcı’dır.

Vermem Seni Ellere’nin senaryosunu kim yazıyor?

Vermem Seni Ellere’nin senaryosunu Şehrazat Tunus Taşçı, Damla Güçer ve Samed Aslan yazmaktadır.

Vermem Seni Ellere 9. Bölüm Final Fragmanı | Seni unutacağım! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Vermem Seni Ellere 9. Bölüm Final Fragmanı | ”Seni unutacağım!” @atvturkiye Fragmanı:

Vermem Seni Ellere 9. Bölüm Final Fragmanı | Seni unutacağım! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Vermem Seni Ellere 9. Bölüm Final Fragmanı | ”Seni unutacağım!” @atvturkiye

vermem seni ellere dizisi,vermem seni ellere dizi,vermem seni ellere oyuncuları,vermem seni ellere başroller,vermem seni ellere ordu,vermem seni ellere son bölüm,vermem seni ellere bölümler,vermem seni ellere fragmanı,vermem seni ellere 1. sezon,vermem seni ellere izle,vermem seni ellere Emre Bey,vermem seni ellere Buse Meral,vermem seni ellere mehmet,vermem seni ellere zeliş,atv dizisi,atv yaz dizileri,vermem seni ellere final,vermem seni ellere son fragman

Vermem Seni Ellere 9. Bölüm Final Fragmanı | ”Seni unutacağım!” @atvturkiye içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın