Yasak Elma’nın Heyecan Dolu Yeni Bölümüne Hazır Olun: Dün Gece Biz Ne Yaşadık Ya? , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Yasak Elma 173. Bölüm 1. Fragmanı İncelemesi: Dün Gece Biz Ne Yaşadık Ya?

Yıldız, Julia ve Doğan’ın İlişkisi

Yasak Elma’nın 173. bölümünde, Yıldız, Julia ve Doğan’ın ilişkisi sona eriyor. Yıldız, Doğan’a şartlarını söyleyerek ilişkilerini bitirmeye karar veriyor. Ancak Doğan, Yıldız’ı vazgeçiremeyeceğini anlayarak bir karar veriyor. Bu durum, dizinin hayranlarını şaşırtıyor.

Handan ve Selim

Handan geri dönmüş ve Selim’i bitirmek için harekete geçmiştir. Ancak Selim’in kimsenin bilmediği bir müttefiki olacaktır. Bu gelişmeler, dizinin heyecan dolu sahnelerine işaret ediyor.

Hasan Ali’nin Ölümü

Hasan Ali’nin evinde yaşanan patlamanın üstünden altı ay geçmiştir. Patlama sonrasında Ender ve Yıldız yaralı kurtulurken, Hasan Ali vefat eder. Yapılan soruşturmanın ardından bombalamayı Hasan Ali’nin hasımlarının yaptığı anlaşılır ve dava kapanır. Bu olay, dizinin ana hikayesini etkileyen önemli bir gelişmedir.

Çağatay’ın Bunalımı

Babasının ani ölümü yüzünden bunalıma giren Çağatay’ın Yıldız’la arası oldukça kötüdür. Ancak Yıldız, kocasıyla arasını düzeltmek için elinden geleni yapar. Bu sahneler, dizinin duygusal yönünü yansıtıyor.

Kumru Yıldırım

Yan yalıya taşınan genç, güzel ve cemiyetin yeni gözdesi olan Kumru Yıldırım, Doğan Yıldırım adlı ünlü iş adamının tek kızıdır. Kumru, Doğan kızını el bebek gül bebek büyütmüş ve bir hayli şımartmıştır. Yurt dışındaki eğitimini tamamlayan Kumru İstanbul’a döner dönmez, babasının sahibi olduğu yalıya yerleşir. Kumru’nun gelişi, dizinin yeni karakterlerini tanıtması açısından önemlidir.

Yasak Elma Oyuncuları ve Yapım Ekibi

Yasak Elma’nın başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yıldız, Murat Aygen, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Serkan Rutkay Ayıköz, Şebnem Dönmez, Vildan Vatansever, Bahtiyar Memili yer alıyor. Dizinin yapımcısı Fatih Aksoy, yönetmeni Ece Erdek Koçoğlu ve öykü & senaryo yazarları Melis Civelek – Zeynep Gür’dür.

Yasak Elma Resmi Sosyal Medya Hesapları

  • Yasak Elma Resmi YouTube Kanalı
  • Yasak Elma Resmi Instagram Hesabı
  • Yasak Elma Resmi Twitter Hesabı
  • Medyapım Resmi Web Sayfası

Sıkça Sorulan Sorular

  1. Yasak Elma’nın hangi bölümünde Kumru Yıldırım karakteri tanıtıldı?
  2. Hasan Ali’nin ölümü hangi bölümde gerçekleşti?
  3. Yasak Elma’nın yapımcısı kimdir?

Yasak Elma 173. Bölüm 1. Fragmanı | Dün Gece Biz Ne Yaşadık Ya? Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Yasak Elma'nın Heyecan Dolu Yeni Bölümüne Hazır Olun: Dün Gece Biz Ne Yaşadık Ya? , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Yasak Elma 173. Bölüm 1. Fragmanı | Dün Gece Biz Ne Yaşadık Ya?

Yasak Elma,fox tv,med yapım,medyapım,eda ece,şevval sam,yasak elma izle,yasak elma son bölüm,yasak elma full izle,yasak elma tek parça,yasak elma yeni sezon,yasak elma full izle son bölüm,التفاح الحرام الحلقة,yasak elma bölüm 173,yasak elma yeni bölüm,yasak elma ızle,yasak elma,ender çelebi,yasak elma 173. bölüm 1. Fragmanı,Yasak Elma 173. Bölüm 1. Fragmanı | Dün Gece Biz Ne Yaşadık Ya?

Yasak Elma 173. Bölüm 1. Fragmanı | Dün Gece Biz Ne Yaşadık Ya? içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın