Yeni bir hareket: Kılıçdaroğlu’na karşı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

H2: Giriş
H3: Değişim Polemiği Sürüyor
H4: Kılıçdaroğlu’na Karşı Bayrak Açıldı

Bir yanda Kılıçdaroğlu’na üstü kapalı “istifa et” diyenler, diğer yanda CHP lideriyle yola devam etmek isteyenler. CHP’de değişim polemiği sürerken bu kez CHPLi eski milletvekillerinin de aralarında bulunduğu bir grup Kılıçdaroğlu’na karşı bayrak açtı. “İlke ve Demokrasi Hareketi” kuruldu.

H3: Kılıçdaroğlu’na Karşı Yeni Hareket
H4: İlke ve Demokrasi Hareketi

CHP içinde yaşanan değişim tartışmaları son günlerde iyice alevlenirken, Kılıçdaroğlu’na karşı yeni bir hareket başlatıldı. İlke ve Demokrasi Hareketi adı verilen bu grup, CHP içindeki demokratikleşme ve yenilenme taleplerini dile getiriyor. Bu hareketin öncülerinden biri de eski CHP milletvekili İlhan Cihaner.

H3: Hareketin Amacı
H4: İlke ve Demokrasi

İlke ve Demokrasi Hareketi’nin amacı, CHP’nin içindeki demokratikleşme sürecini hızlandırmak ve parti içindeki değişim taleplerini dile getirmek. Hareketin öncülerinden İlhan Cihaner, “Parti içindeki demokratikleşme süreci hızlandırılmalı, parti içindeki değişim talepleri karşılanmalıdır. Bu hareket, CHP’nin yenilenmesi için bir fırsattır” diyor.

H3: Hareketin İlk Adımları
H4: Toplantılar ve İmza Kampanyası

İlke ve Demokrasi Hareketi, ilk adımlarını atarak toplantılar düzenliyor ve imza kampanyası başlatıyor. Hareketin öncüleri, CHP’nin içindeki demokratikleşme sürecini hızlandırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

H3: Sıkça Sorulan Sorular
H4: İlke ve Demokrasi Hareketi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

1. İlke ve Demokrasi Hareketi nedir?
İlke ve Demokrasi Hareketi, CHP içindeki demokratikleşme sürecini hızlandırmak ve parti içindeki değişim taleplerini dile getirmek için kurulan bir harekettir.

2. Hareketin amacı nedir?
Hareketin amacı, CHP’nin içindeki demokratikleşme sürecini hızlandırmak ve parti içindeki değişim taleplerini dile getirmektir.

3. Hareketin öncüleri kimlerdir?
Hareketin öncülerinden biri eski CHP milletvekili İlhan Cihaner’dir.

4. Hareketin ilk adımları nelerdir?
Hareket, toplantılar düzenleyerek ve imza kampanyası başlatarak ilk adımlarını atmıştır.

Yeni bir hareket: Kılıçdaroğlu'na karşı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Kılıçdaroğlu’na karşı yeni hareket! Fragmanı:

Yeni bir hareket: Kılıçdaroğlu'na karşı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Kılıçdaroğlu’na karşı yeni hareket!

[ad_2]

show haber,haber videoları,show haber izle,pınar erbaş,2022 haberler,dilara gönder,show ana haber,show tv haber,showtv,güncel,gündem,showhaber,showtv izle,haber izle,gündem haberleri,en son haber,son dakika haber,son haber,haber,show tv canlı,show,show tv izle,son dakika,haberler,günün haberleri,haber izle son dakika,güncel haberler

Kılıçdaroğlu’na karşı yeni hareket! içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın