Yeni Fedakar Bölümü Heyecanla Bekleniyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Fedakar Dizisi: İntikamın Aşka Dönüşü

Kanal 7 Ekranlarında Yepyeni Bir Dizi: Fedakar

Kanal 7’nin heyecan dolu öyküsüyle hafta sonlarının yıldızı olan Fedakar, intikamın aşka dönüşünü anlatıyor. Dizide, çocuk yaşta annesiz kalan Elif ve zengin bir ailenin tek veliahdı Tarık’ın bir kurşunla değişen hayatı konu ediliyor.

Elif ve Tarık’ın Öyküsü

Fedakar, kardeşinin katilinden intikam almak isteyen Tarık ve hayattaki tek tutunacak dalının katil olması gerçeğiyle yüzleşemeyen Elif’in sürükleyici öyküsünü anlatıyor. Annesini çocuk yaşta kaybeden Elif, kardeşleri Sefer ve Narin’e kol kanat geren fedakar bir abladır. Ancak Elif, hiç beklemediği bir anda kardeşi Sefer’in katil olduğu iddiasıyla yıkılır. Türkiye’nin sayılı şirketlerinden Karaca Holding’in tek veliahdı Tarık’ın mutlu ve huzurlu hayatı, canı gibi sevdiği ablasının öldürülmesiyle bir anda değişir. Tarık, ablası Yeşim’i, Sefer’in öldürdüğünü düşündüğünden kayıplara karışan Sefer’i yakalamak için Elif’i kaçırıp tutsak eder. Tarık ablasının intikamını almak için yemin ederken hiç beklenmeyen bir anda Elif ve Tarık imkansız bir aşka yelken açar.

Engelleri Ortadan Kaldırmak İçin Zaman

Zaman, aşılması imkansız olan engelleri ortadan kaldırmaya yardım edecek mi? Aşkın gücü, kardeş acısını unutmaya yetecek mi? Elif’in merhameti Tarık’ın yaralarını sarabilecek mi? Tüm bu soruların cevabı, Fedakar dizisiyle Kanal 7 ekranlarında bulunuyor.

Fedakar Dizisi 34. Bölüm Fragmanı

Fedakar dizisi, her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 15 Haziran Perşembe günü yayınlanacak olan 34. bölüm fragmanı da merakla bekleniyor.

Bir Kurşunla Değişen Hayatların İyileşme Çabası

Fedakar dizisi, bir kurşunla değişen hayatların iyileşme çabasını anlatıyor. Elif ve Tarık’ın öyküsü, izleyicileri derinden etkiliyor. Dizinin her bölümü, heyecan dolu sahneleriyle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

Kanal 7’yi Sosyal Medyadan Takip Edin

Fedakar dizisi ve diğer Kanal 7 programları hakkında en güncel bilgileri almak için Kanal 7’yi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

  • Web Sitesi:
  • Facebook:
  • Twitter:
  • Instagram:

Sıkça Sorulan Sorular

Fedakar dizisi hangi günler yayınlanıyor?

Fedakar dizisi, hafta sonları Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor.

Fedakar dizisi kaçıncı bölümde?

Fedakar dizisi, 34. bölümüyle izleyicilerle buluşacak.

Fedakar dizisi nerede çekiliyor?

Fedakar dizisi, İstanbul’da çekiliyor.

Yeni Fedakar Bölümü Heyecanla Bekleniyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Fedakar Dizisi 34. Bölüm Fragmanı (15 Haziran Perşembe) Fragmanı:

Yeni Fedakar Bölümü Heyecanla Bekleniyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Fedakar Dizisi 34. Bölüm Fragmanı (15 Haziran Perşembe)

[ad_2]

fedakar,yeni hint dizileri,Türkçe dizi izle,televizyon dizileri,kanal 7 hint dizileri izle,fedakar dizisi kanal 7,fedakar konusu,fedakar yeni bölüm izle,fedakar dizisi oyuncuları,fedakar yeni bölüm fragmanı,fedakar dizisi 34,fedakar 34 bölüm,fedakar 34. bölüm fragman,yeni dizi,kanal 7 dizileri izle,devotion,devotion serial,devotion kanal7,fedakar fragman,fedakar izle,fedakar tanıtım

Fedakar Dizisi 34. Bölüm Fragmanı (15 Haziran Perşembe) içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın