Yolculuğumuzda Bizi İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederiz I Fedakar 50. Bölüm , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Mutlu Son… | Fedakar Dizisi 50. Bölüm

Fedakar Dizisi 50. Bölüm İzle youtu.be/_k3Jkjfovho

Fedakar Dizisinin tüm bölümlerini izlemek için tıklayın

Fedakar Dizisi kanalına abone olmak için tıklayın

www.youtube.com/channel/UCTJk9grDD80val9jMpw_KFw?sub_confirmation=1

Fedakar Dizisi: İntikamın Aşka Dönüşü

Kanal 7 ekranlarının yepyeni dizisi Fedakar, intikamın aşka dönüşünü anlatan heyecan dolu öyküsüyle hafta sonlarının yıldızı olmaya geliyor. Çocuk yaşta annesiz kalan Elif ve zengin bir ailenin tek veliahdı Tarık’ın bir kurşunla değişen hayatı Fedakar ile izleyici karşısına çıkıyor.

Tarık ve Elif: İntikam ve Aşkın Buluşması

Kardeşinin katilinden intikam almak isteyen Tarık ve hayattaki tek tutunacak dalının katil olması gerçeğiyle yüzleşemeyen Elif’in sürükleyici öyküsü Fedakar ile izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Annesini çocuk yaşta kaybeden Elif, kardeşleri Sefer ve Narin’e kol kanat geren fedakar bir abladır. Elif zorluklarla dolu bir hayat sürerken küçük kardeşi Narin’i kaybeder ve yanında sadece Sefer kalır. İki kardeş birbirine tutunurken Elif, hiç beklemediği bir anda kardeşi Sefer’in katil olduğu iddiasıyla yıkılır. Türkiye’nin sayılı şirketlerinden Karaca Holding’in tek veliahdı Tarık’ın mutlu ve huzurlu hayatı, canı gibi sevdiği ablasının öldürülmesiyle bir anda değişir. Tarık, ablası Yeşim’i, Sefer’in öldürdüğünü düşündüğünden kayıplara karışan Sefer’i yakalamak için Elif’i kaçırıp tutsak eder. Tarık ablasının intikamını almak için yemin ederken hiç beklenmeyen bir anda Elif ve Tarık imkansız bir aşka yelken açar.

Engelleri Aşmak ve Yaraları Sarabilmek

Zaman, aşılması imkansız olan engelleri ortadan kaldırmaya yardım edecek mi? Aşkın gücü, kardeş acısını unutmaya yetecek mi? Elif’in merhameti Tarık’ın yaralarını sarabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Fedakar ile Kanal 7 ekranlarında cevap bulacak.

Bir kurşunla değişen hayatların iyileşme çabası hafta içi her gün 13:20’de Kanal 7 ekranlarında…

Fedakar Dizisi Detayları

Yapım: Süreç Film

Yönetmen: Özgür Pak – Taner Tunç

Oyuncular: Aybüke Yılmaz, Berkay Veli, Ceren Yavuz, Mihriban Er, Yiğit Eser, Kahraman Sivri, Özgür Yelaldı, Cihangir Köse, Doğaç Meriçliler, Eda Karagedik, Ejder Özkarslıgil, Alessa Demircan, Güneş Ebrar, Emek Büyükçelik, İhsan Gül, Ceren Korkmaz, Batuhan Hantal, Hayal Garip, Beste Kaptanoğlu

Sıkça Sorulan Sorular

1. Fedakar Dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Fedakar Dizisi Kanal 7’de yayınlanmaktadır.

2. Fedakar Dizisi hangi gün ve saatte yayınlanıyor?

Fedakar Dizisi hafta içi her gün 13:20’de Kanal 7’de yayınlanmaktadır.

3. Fedakar Dizisi’nin konusu nedir?

Fedakar Dizisi, intikamın aşka dönüşünü anlatan bir öyküdür. Kardeşinin katilinden intikam almak isteyen Tarık ve katil olduğu iddiasıyla yüzleşemeyen Elif’in hikayesi üzerine kuruludur.

Yolculuğumuzda Bizi İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederiz I Fedakar 50. Bölüm , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Bizi İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederiz I Fedakar 50. Bölüm Fragmanı:

Yolculuğumuzda Bizi İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederiz I Fedakar 50. Bölüm , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Bizi İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederiz I Fedakar 50. Bölüm

[ad_2]

fedakar dizisi,fedakar kanal 7,fedakar dizi,fedakar kanal 7 yeni dizi,kanal 7,kanal 7 dizileri,fedakar oyuncuları,fedakar dizisi konusu,fedakar izle,yeni dizi,fedakar fragman,fedakar tanıtım,fedakar 50. bölüm,fedakar full bölüm izle,fedakar,devotion kanal 7,devotion turkish series,devotion,aybüke yılmaz,Tarık,Elif,Sefer,fedakar 50,Çiçek,Kerem,Ebru,Ayşe,Güzide,Elif’ten Tarık’a Büyük Sürpriz

Bizi İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederiz I Fedakar 50. Bölüm içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın