Yüz Yıllık Mucize: Gerçekleri Konuşma Zamanı Geldi! – 8. Bölüm 2. Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Yüz Yıllık Mucize 8. Bölüm 2. Fragmanı İncelemesi: Gerçekleri Konuşma Zamanı Geldi!

Yüz Yıllık Mucize, her bölümüyle izleyicilerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dizinin 7. bölümünde Cem’in kanlar içinde kalması, Kemal’in suçlanması ve Harika’nın kararsızlığı izleyicileri şaşırtmıştı. Ancak 8. bölüm 2. fragmanı ile gerçeklerin konuşulacağı bir dönemeçe giriyoruz.

Fragmanın başında Cem’in hastanede yattığı görülüyor. Kemal’in Cem’i dövdüğünü söylemesi, Süreyya’nın sinirlerini iyice geriyor. Harika ise Kemal’in bu davranışını anlamakta zorlanıyor. Kemal, her şeyi açıklamak ve hesaplaşmak için hastaneye gidiyor. Ancak Süreyya hala Kemal’i Harika’nın yanında görmek istemiyor.

Kemal’in evine gizlice bırakılan bir zarf, işleri daha da karıştırıyor. Turgut, Kemal’in yardımına koşuyor ve gerçekleri ortaya çıkarmaya karar veriyor. Kemal, Harika’ya tüm gerçekleri anlatmak için onunla buluşmak istiyor. Harika, kalbinin sesini dinleyerek Kemal’e gidiyor ancak Süreyya’nın da peşinden geldiğini bilmiyor.

Fragmanın en heyecanlı anı ise Kemal’in Harika’ya evlenme teklifi etmesi. İzleyiciler, bu anın nasıl sonuçlanacağını merakla bekliyor.

Yüz Yıllık Mucize, Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Zerrin Tekindor, Necip Memili, Gözde Seda Altuner, Laçin Ceylan, Ayşegül Cengiz, Yalçın Hafızoğlu, Merve Nur Bengi, Ecem Çalhan, Zehra Kelleci ve Hümeyra gibi başarılı oyuncuların performanslarıyla da dikkat çekiyor.

Dizinin yapımını OGM Pictures üstlenirken, yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturuyor. Senaryo ise Nuran Evren Şit’e ait.

Yüz Yıllık Mucize, resmi web sayfası, Youtube kanalı, Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarıyla da izleyicilerle buluşuyor. #YüzYıllıkMucize, #OGMPictures, #StarTV, #BirkanSokullu ve #EbruŞahin gibi hashtaglerle sosyal medyada da konuşuluyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Yüz Yıllık Mucize’nin 8. bölümü ne zaman yayınlanacak?
Cevap: Yüz Yıllık Mucize’nin 8. bölümü 10 Haziran Perşembe günü saat 20.00’de Star TV’de yayınlanacak.

– Dizinin başrol oyuncuları kimlerdir?
Cevap: Dizinin başrol oyuncuları Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’dir.

– Dizinin yönetmeni kimdir?
Cevap: Dizinin yönetmeni Hilal Saral’dır.

– Dizinin senaristi kimdir?
Cevap: Dizinin senaristi Nuran Evren Şit’tir.

– Dizinin resmi sosyal medya hesapları nelerdir?
Cevap: Dizinin resmi web sayfası, Youtube kanalı, Facebook, Instagram ve Twitter hesapları bulunmaktadır.
Yüz Yıllık Mucize: Gerçekleri Konuşma Zamanı Geldi! - 8. Bölüm 2. Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1
[ad_1]

İşte Yüz Yıllık Mucize 8. Bölüm 2. Fragmanı | Gerçekleri Konuşma Zamanı Geldi! Fragmanı:

Yüz Yıllık Mucize: Gerçekleri Konuşma Zamanı Geldi! - 8. Bölüm 2. Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Yüz Yıllık Mucize 8. Bölüm 2. Fragmanı | Gerçekleri Konuşma Zamanı Geldi!

[ad_2]

ogm,ogm pictures,star tv,birkan sokullu,birkan sokullu yeni dizi,ebru şahin,birkan sokullu ebru şahin,Yüz Yıllık Mucize fragman,Yüz Yıllık Mucize dizisi,Yüz Yıllık Mucize tanıtım,Yüz Yıllık Mucize,birkan sokullu yüz yıllık mucize,ebru şahin yüz yıllık mucize,yüz yıllık mucize yeni tanıtım,yüz yıllık mucize izle,Yüz Yıllık Mucize 8. Bölüm,Yüz Yıllık Mucize 8. Bölüm 2. Fragmanı | Gerçekleri Konuşma Zamanı Geldi!,Yüz Yıllık Mucize 8. Bölüm 2. Fragmanı

Yüz Yıllık Mucize 8. Bölüm 2. Fragmanı | Gerçekleri Konuşma Zamanı Geldi! içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın