Yüz Yıllık Mucize’nin Heyecan Dolu Yeni Fragmanı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Yüz Yıllık Mucize: Bir Fragman İncelemesi

Konu

Yüz Yıllık Mucize, Ali Tahir’in ölümünden sonra yaşadığı mucizevi olayları konu alıyor. Ali Tahir, Sakarya Cephesi’nde savaşırken şehit düşer ve defnedilmek üzereyken yaşanan bir mucize ona yeniden hayat verir. Ancak bu mucize onun hiç yaşlanmamasına neden olur ve 130 yıllık yaşamına çok şey sığdıran Ali Tahir için hayatına devam etmek daha da zorlaşır.

Harika, roman yazmak için uğraşan bir avukattır ve halası Süreyya tarafından büyütülmüştür. Bir gün yolu Kemal’le kesişir ve ikisinin de hayatları birbirleriyle tanıştıktan sonra ummadıkları şekilde değişecektir.

Oyuncular

 • Birkan Sokullu
 • Ebru Şahin
 • Zerrin Tekindor
 • Necip Memili
 • Gözde Seda Altuner
 • Laçin Ceylan
 • Ayşegül Cengiz
 • Yalçın Hafızoğlu
 • Merve Nur Bengi
 • Ecem Çalhan
 • Zehra Kelleci
 • Hümeyra

Yapım

Yüz Yıllık Mucize, OGM Pictures tarafından yapılmıştır.

Senaryo

Senaryo, Nuran Evren Şit tarafından yazılmıştır.

Yönetmen

Yönetmen, Hilal Saral’dır.

Fragman İncelemesi

Yüz Yıllık Mucize’nin 8. bölümünün 2. fragmanı oldukça ilgi çekici ve heyecan verici. Fragmanda, Ali Tahir’in yaşadığı mucizevi olaylar ve Harika’nın roman yazma çabaları konu ediliyor. Fragman, izleyiciye merak uyandıran sahnelerle dolu.

Birkan Sokullu’nun canlandırdığı Ali Tahir’in karakteri oldukça merak uyandırıcı. Necip Memili’nin canlandırdığı Turgut karakteri de ilginç bir sır saklıyor. Ebru Şahin’in canlandırdığı Harika karakteri ise izleyicinin sempatisini kazanıyor.

Fragman, müzikleri ve kurgusuyla da dikkat çekiyor. Heyecan verici sahnelerin yanı sıra duygusal sahneler de fragmanda yer alıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Yüz Yıllık Mucize hangi kanalda yayınlanıyor?

Yüz Yıllık Mucize, Star TV’de yayınlanıyor.

Yüz Yıllık Mucize’nin başrol oyuncuları kimlerdir?

Yüz Yıllık Mucize’nin başrol oyuncuları Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Zerrin Tekindor ve Necip Memili’dir.

Yüz Yıllık Mucize’nin senaryosunu kim yazdı?

Yüz Yıllık Mucize’nin senaryosunu Nuran Evren Şit yazdı.

Yüz Yıllık Mucize'nin Heyecan Dolu Yeni Fragmanı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1
[ad_1]

İşte Yüz Yıllık Mucize 8. Bölüm 2. Fragman Fragmanı:

Yüz Yıllık Mucize'nin Heyecan Dolu Yeni Fragmanı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Yüz Yıllık Mucize 8. Bölüm 2. Fragman

[ad_2]

yüz yıllık mucize,yüz yıllık mucize dizisi,star tv,ogm,birkan sokullu,ebru şahin,yüz yıllık mucize fragman,yüz yıllık mucize 1. bölüm,turkish drama,yüz yıllık mucize tanıtım,yeni dizi,türk dizisi,one hundred years of miracle,مائة عام من المعجزة,cent ans de miracle,cien años de milagro,ایک سو سال کا معجزہ,सौ साल का चमत्कार,сто лет чуда,series turcas,yüz yıllık mucize hd izle,yüz yıllık mucize izle,بيركان سوكولو,إيبرو شاهين

Yüz Yıllık Mucize 8. Bölüm 2. Fragman içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın