Fransa Ligue 1’de Messi’ye Taraftar Tepkisi: Arkanı Dön ve Çık İstenmiyorsun Artık!

Fransa Ligue 1’in 35. haftasında PSG, sahasında Ajaccio’yu ağırladı. Parc des Princes Stadı’nda oynanan maçta gözler Lionel Messi’nin üstündeydi. Teknik Direktör Galtier, Messi’yi Ajaccio maçında ilk 11’e yazdı. Ancak taraftarların tepkisi çok başka oldu. İzin almadan Suudi Arabistan’a giden ve 2 hafta kadro dışı bırakılan Messi, paylaştığı özür videosunun ardından affedildi. Statta Lionel Messi’nin ismi anons edilince büyük bir uğultu koptu. Maç başladıktan sonra dinmesi beklenen tepkiler daha da şiddetlendi. Lionel Messi’nin topla her buluşmasında taraftar yuhaladı. Tepkilerden etkilenen Arjantinli futbolcunun yüzü düştü. Taraftarların Messi’ye yönelik tepkisini görüntüleyen fotoğraflar da yayınlandı.

TARAFTAR AFFETMEDİ: Lionel Messi, Suudi Arabistan’a izinsiz bir şekilde gittiği için kadro dışı bırakıldı. Ancak paylaştığı özür videosunun ardından affedildi ve teknik direktör tarafından ilk 11’e dahil edildi. Ancak taraftarların Messi’ye yönelik tepkisi oldukça şiddetliydi.

İLK ANDAN İTİBAREN TEPKİ: Statta Messi’nin ismi anons edilince taraftarlar arasında büyük bir uğultu koptu. Maç başladıktan sonra da tepkiler dinmedi, aksine daha da şiddetlendi.

DİNMEYEN YUHALAMA: Lionel Messi’nin topla her buluşmasında taraftarlar yuhaladı ve tepkilerden etkilenen Arjantinli futbolcunun yüzü düştü. Taraftarların Messi’ye yönelik tepkileri görüntülendi ve fotoğraflar da yayınlandı.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Lionel Messi neden kadro dışı bırakılmıştı?
Lionel Messi, Suudi Arabistan’a izinsiz bir şekilde gitmişti ve bu nedenle kadro dışı bırakılmıştı.

– Lionel Messi’nin özür videosu nasıl karşılandı?
Messi’nin özür videosu, kulüp yetkilileri tarafından kabul edildi ve oyuncu affedildi.

– Taraftarların Lionel Messi’ye tepkisi ne yöndeydi?
Taraftarlar, Messi’ye izinsiz bir şekilde gitmesi nedeniyle büyük bir tepki gösterdiler ve oyuncuyu yuhaladılar.

Yorum yapın