Galatasaray Başkanvekili Erden Timur: Suudi Arabistan’dan Icardi’ye ciddi teklifler var

Galatasaray başkanvekili Erden Timur, takımın transfer gündemi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Suudi Arabistan’dan Mauro Icardi’ye ciddi tekliflerin olduğunu ifade eden Timur, bu ülkenin her takıma 1 milyar fon verdiğini söyledi. Başkanvekili, Talisca, Tsimikas, Di Maria, Becao, Dzeko, Lukaku, Wendell, Lucas Hernandez ve Dybala ile hiçbir şekilde ilgilenmediklerini belirtti. Gidenlere bağlı olarak 5-6 transfer yapmayı düşündüklerini de sözlerine ekledi. İşte, Erden Timur’un yaptığı açıklamaların detayları:

Galatasaray Başkanvekili Erden Timur, Ajans 1905’e yaptığı açıklamada, Suudi Arabistan’dan Mauro Icardi’ye ciddi tekliflerin olduğunu söyledi. Arabistan devletinin her takıma 1’er milyar fon verdiğini ifade eden Timur, bu nedenle her oyuncunun maaşının 2-3 kat arttığını belirtti. Ancak, Icardi’nin 30 milyon euro gibi bir maaş aldığını hatırlatan Timur, oyuncuyu da anlamak gerektiğini vurguladı.

Başkanvekili, Talisca, Tsimikas, Di Maria, Becao, Dzeko, Lukaku, Wendell, Lucas Hernandez ve Dybala ile hiçbir şekilde ilgilenmediklerini de açıkladı. Gidenlere bağlı olarak 5-6 transfer yapmayı düşündüklerini söyleyen Timur, her bir pozisyon için 5-6 ana oyuncuyu takip ettiklerini ifade etti.

Sacha Boey ve Nelson’un satılıp satılmayacağı sorusuna ise doğru rakamlar verilirse satılabileceklerini belirten Galatasaray başkanvekili, kaliteli ve sansasyonel oyuncular transfer etmeleri gerektiğini söyledi. İyi oyuncuların Türkiye’yi ilk tercih etmediğini de hatırlatan Timur, oyuncuların tüm opsiyonları görmek istediğini dile getirdi.

Son olarak, Okan Kocuk’un sözleşmesinin sona ermesi nedeniyle yeni transfer yapacaklarını belirten Timur, Milot Rashica’nın transferi için çaba harcadıklarını açıkladı.

Sıkça Sorulan Sorular:

Galatasaray hangi oyuncularla ilgilenmiyor?

Başkanvekili Erden Timur’a göre, Galatasaray Talisca, Tsimikas, Di Maria, Becao, Dzeko, Lukaku, Wendell, Lucas Hernandez ve Dybala ile hiçbir şekilde ilgilenmiyor.

Kaç transfer yapacaklar?

Gidenlere bağlı olarak 5-6 transfer yapmayı düşündüklerini belirten Timur, her bir pozisyon için 5-6 ana oyuncuyu takip ettiklerini ifade etti.

Sacha Boey ve Nelson satılacak mı?

Başkanvekili, doğru rakamlar verilirse satılabileceklerini belirtti. Ancak, kaliteli ve sansasyonel oyuncular transfer etmeleri gerektiğini söyledi.

Yorum yapın