Galatasaray, Sivasspor’u 2-0 mağlup ederek önemli bir galibiyet aldı. Teknik direktör Okan Buruk, maç sonrası yaptığı açıklamada takımının defansif anlamda güçlü bir rakip karşısında iyi bir oyun sergilediğini ve son 3 maçlarını gol yemeden tamamladıklarını belirtti. Ayrıca, Mauro Icardi ve Kerem Aktürkoğlu arasındaki uyuma da değinen Buruk, takımının birlikte mücadele etmesinin şampiyonluğu getireceğini söyledi. Galatasaray, Ankaragücü maçını kazanması halinde şampiyonluğunu ilan edecek.

Galatasaray, Süper Lig’in 35. haftasında sahasında Sivasspor’u 2-0 mağlup etti. Sarı-Kırmızılıların teknik direktörü Okan Buruk, maç sonrası yaptığı açıklamada, “Defansif anlamda güçlü bir takımla oynadık. Son 3 maçımızı gol yemeden tamamladık. Rakiplerimize verdiğimiz pozisyon çok az. Neredeyse yok gibi bir şey” dedi. Buruk ayrıca Icardi ve Kerem Aktürkoğlu arasındaki uyuma ilişkin de açıklamalarda bulundu. Galatasaray, Ankaragücü maçını kazanması halinde şampiyonluğunu ilan edecek.

Galatasaray, Süper Lig’in 35. haftasında Sivasspor karşısında 2-0’lık galibiyetle sahadan ayrıldı. Maç sonrası teknik direktör Okan Buruk, defansif anlamda güçlü bir takımla oynadıklarını ve son 3 maçlarını gol yemeden tamamladıklarını belirterek rakiplerine verdiği pozisyonun neredeyse yok gibi bir şey olduğunu söyledi. Ayrıca, Icardi ve Kerem Aktürkoğlu arasındaki uyumu da değerlendiren Buruk, oyuncularının birbirlerini daha iyi tanıdığını ve hücumda, savunmada top rakipteyken, top bizdeyken bunu çok daha iyi şekilde yapabildiklerini ifade etti. Galatasaray, Ankaragücü maçını kazanması halinde şampiyonluğunu ilan edecek.

Sıkça Sorulan Sorular:
– Galatasaray, Süper Lig’in kaçıncı haftasında Sivasspor’u mağlup etti?
Galatasaray, Süper Lig’in 35. haftasında Sivasspor’u mağlup etti.

– Maç sonrası hangi açıklamalar yapıldı?
Sarı-Kırmızılıların teknik direktörü Okan Buruk, maç sonrası yaptığı açıklamada, “Defansif anlamda güçlü bir takımla oynadık. Son 3 maçımızı gol yemeden tamamladık. Rakiplerimize verdiğimiz pozisyon çok az. Neredeyse yok gibi bir şey” dedi.

– Galatasaray, Ankaragücü maçını kazanması halinde hangi başarıyı elde edecek?
Galatasaray, Ankaragücü maçını kazanması halinde şampiyonluğunu ilan edecek.

Yorum yapın