Lizbon Büyükelçisi Karagöz, Ölüdeniz’de Denizde Fenalaşarak Hayatını Kaybetti

Ölüdeniz’de Tatil Yapan Karagöz, Denizde Fenalaştı!

Karagöz, Ölüdeniz Mahallesi Faralya Koyu’nda denizde yüzerken aniden rahatsızlandı. Karagöz, denizden baygın bir halde çıkarıldıktan sonra Fethiye Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kalp krizi geçirdiği değerlendirilen Karagöz’ün cenazesi otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bakanlığım döneminde yakın çalışma arkadaşlığı yaptığımız Lizbon Büyükelçimiz Murat Karagöz’ü kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Kendisini güler yüzlü, çalışkan ve özverili bir insan olarak hatırlayacağız. Kıymetli ailesinin acısını paylaşıyor, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet, ruhu şad olsun.” ifadelerini kullandı.

Bakanlıktan yapılan açıklamada ise “Lizbon Büyükelçimiz Murat Karagöz’ü ani bir şekilde kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhum Büyükelçimize Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve tüm camiamıza başsağlığı ve sabır diliyoruz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.” ifadeleri kullanıldı.

Karagöz’ün Ölüdeniz Mahallesi Faralya Koyu’nda denizde yüzerken fenalaşması sonucu hayatını kaybettiği belirtildi. Fenalaşan Karagöz, denizden çıkarıldıktan sonra Fethiye Devlet Hastanesi’ne götürüldü ancak kurtarılamadı.

Yorum yapın