Atelier Marie Remake: Yeni bir Alkimist Macerası!

Atelier Marie Remake: The Alchemist of Salburg

Geliştirici: KOEI TECMO GAMES CO., LTD.

Yayıncı: KOEI TECMO GAMES CO., LTD.

Çıkış Tarihi: 12 Temmuz 2023

Bu “leziz macera RPG”de dünyayı kurtarmakla ilgili değil. Başarısız öğrenci Marie, beş yıl içinde mezun olmayı hedeflerken alkimya, macera ve görevler peşinde koşuyor. Atelier serisinin kökeni “Atelier Marie” yeni öğelerle yeniden yapıldı!

İncelemeler:

Kullanıcı yorumları yok

Oyun Hakkında

Büyü Krallığı’nın Kraliyet Akademisi’nde (Akademi olarak bilinirken) Marie, alkimya çalışmalarında başarısız olur. Bir gün, profesörü tarafından özel bir mezuniyet sınavının bir parçası olarak bir atölye verilir. Mezun olmak için, Marie, profesörünü etkileyecek bir eşya yapmak zorundadır. Ancak önce, alkimya becerilerini geliştirmek, malzemeler toplamak ve maceracıları işe almak, tarifleri ve araçları satın almak için para kazanmak zorundadır… Buna sentez, savaşlar ve görevler de dahil. Hazır olduğunda mezun olmak için yapacak çok şeyi var! Nereden başlayacağına sen karar ver!

Yeniden Yapımın Özellikleri:

Güncellenmiş Grafikler!

Marie ve arkadaşları en son teknolojiyle hayata döndü! Karakter tasarımları ve olay illüstrasyonları yenilendi ve yeniden yapımına 2D animasyonlar da eklendi. Ayrıca, karakter ve sahnelerin 3D modelleri de bulunuyor, böylece oyuncular harita üzerinde hareket ederken sevimli mini karakterleri görmenin keyfini çıkarabilirler.

Atelier Serisi Kökeni, Modern Zamanlara Uyarlandı ve Daha Oynanabilir Hale Getirildi!

Orijinal sürümün basitliğini ve esnekliğini korurken, oyunun özelliklerinin öğretimi ve navigasyonu genişletildi ve iyileştirildi. Şehirde gezinme ve alanda malzeme toplama yöntemleri de modern taleplere uygun olarak değiştirildi, böylece yeniden yapım daha rahat ve oynanması daha kolay hale getirildi.

Deneyimi Daha da Geliştirmek İçin Yeni Öğeler Eklendi!

Oyunun orijinal sürümünün hayranları, Atelier serisine yeni gelenlerle birlikte, yeniden yapımın eklenen yeni öğelerin çeşitliliğinden memnun kalacaklar. Daha rahat bir tempoda oyun oynamanıza izin veren yeni Sınırsız Mod ile birlikte, yeni karakterlerle etkileşim imkanı sağlayan yeni etkinliklerin eklenmesiyle “Atelier Marie” dünyasının tadını daha da çıkarabilirsiniz.

SSS

Atelier Marie Remake ne zaman çıkacak?

Atelier Marie Remake, 12 Temmuz 2023’te çıkacak.

Atelier Marie Remake hangi konsollarda oynanabilir?

Atelier Marie Remake, PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’de oynanabilir.

Atelier Marie Remake’in geliştiricisi kimdir?

Atelier Marie Remake’in geliştiricisi KOEI TECMO GAMES CO., LTD.

Atelier Marie Remake’in yayıncısı kimdir?

Atelier Marie Remake’in yayıncısı KOEI TECMO GAMES CO., LTD.

Atelier Marie Remake için özel bir ön sipariş bonusu var mı?

Şu an için Atelier Marie Remake için özel bir ön sipariş bonusu duyurulmadı.

Atelier Marie Remake: The Alchemist of Salburg indirmek için Steam Sayfası : Atelier Marie Remake: The Alchemist of Salburg

Yorum yapın