Tron: Identity – Bilinmeyen Güçlerin Patlaması!

TRON: Identity – Patlamalar Yapan ve Yakında Çıkacak Bir Oyun

TRON: Identity, Bithell Games tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan bir oyundur. Oyun, 11 Nisan 2023 tarihinde piyasaya sürülecek ve patlamalar yaratacak.

Oyun, yeni bir Grid’e giriş yaparak, görsel roman oyunu oynayarak ve Kimlik Diski bulmacalarıyla gerçeği ortaya çıkararak müttefikler kurmanızı gerektiriyor. Yaratıcısı olmayan bir dünyada kritik kararlar verip kendi yolunuzu çizin.

Oyun, macera, görsel roman, dedektiflik, seçimlerin önemi, gizem, bulmaca, kendi maceranızı oluşturma, bilim kurgu, zengin hikaye, birden fazla son, rahat, noir, el çizimi tarzı, araştırma, tek oyunculu, sinematik, programlama, 3D ve 1980’ler gibi popüler etiketlere sahiptir.

TRON: Identity, bir kullanıcının müdahalesi olmadan evrimleşen bir Grid’de unutulmuş ve yalnız bir şekilde suç işleyen bir programı takip ediyor. Repository, bu toplumun merkezinde duruyor. Bir soygunun ardından, bu Grid’in geleceği dengede kalıyor.

Oyuncular, Kimlik Diskleri aracılığıyla gerçeği ortaya çıkaracak olan bir dedektif programı olan Sorgu’yu takip edecekler. Kararsız temeller üzerine inşa edilmiş bir dünyada ve fısıltılarla dolu bilgiyle dolu bir dünyada kendinizi bulacaksınız. Şüphelileri sorgulayacak ve çevrenizi araştıracaksınız.

Yaptığınız seçimler hikayeyi etkileyecek ve çok sayıda olası sonuca, iyi ve kötüye – tümü dikkatlice seçtiğiniz sözcüklere bağlı olarak – yol açacaktır. Birçok ilginç karakterle etkileş

Oyunun Steam Linki : https://store.steampowered.com/app/2109430/Tron_Identity/?snr=1_7_7_popularcomingsoon_150_1

Yorum yapın