Disney Speedstorm: Hız Rüzgarları Yakında Sizlerle!

Disney Speedstorm: Bir Klasik Yarış Oyunu!

Oyun Hakkında

Disney Speedstorm, Disney ve Pixar dünyalarından esinlenilmiş yüksek hızlı devrelerde geçen bir kahraman tabanlı yarış oyunudur. Asphalt serisinin yaratıcıları tarafından geliştirilen bu heyecan verici arcade yarış deneyiminde her karakterin benzersiz becerilerini ustalaşın ve zaferi kazanın!

Çıkış Tarihi ve Geliştirici

Oyun 18 Nisan 2023 tarihinde Gameloft tarafından yayınlanmıştır ve aynı zamanda geliştiricisi de Gameloft’tur.

Oyun İçerikleri

Disney Speedstorm’un erken erişimine hoş geldiniz! Oyuna erken erişim sağlayan Standart Kurucu Paketi’yle motorlarınızı çalıştırın ve özel öğeler içeren pakete erişim sağlayın!

Kurucu Paketi İçerikleri

  • Disney Speedstorm’a erken erişim
  • Mickey Mouse ve Donald Duck’un kilidini açma
  • Seçtiğiniz diğer yarışçının kilidini açma
  • 4000 Jeton (oyun içi para birimi)
  • Mickey Mouse, Donald Duck ve seçilen yarışçı için özel Kurucu Üye yarış takımı
  • Mickey Mouse, Donald Duck ve seçilen yarışçı için özel Kurucu Üye kart tasarımı
  • Özel Kurucu Üye sloganı ve avatarı

Oyuncular hemen Baloo, Belle, Elizabeth Swann, Shang veya Mowgli’den birinin kilidini açabilirler. Jetonlar oyun içi para birimidir ve oyun içindeki hedefleri tamamlayarak ücretsiz olarak kazanılabilir veya gerçek para kullanılarak satın alınabilir. Jetonlar mevsim bazlı değildir ve biriktirilebilir. Ayrıca, mağazadan öğeler elde etmek, Altın Geçiş’i satın almak, Altın Geçiş seviyelerini atlamak ve çok daha fazlası için kullanılabilirler. Altın Geçiş Kredileri, liveries, takımlar, yarışçılar ve çok daha fazlası gibi sezonluk ödüllerin birinci sınıf seviyesine erişim sağlar.

Oyun Özellikleri

Disney ve Pixar Dünyalarından Esinlenen Yarış Pistleri

Disney Speedstorm, Pirates of the Caribbean, The Jungle Book ve Monsters, Inc. gibi favori Disney ve Pixar filmlerinden esinlenilen yarış pistlerinde başlıyor. Bu dünyaları yarış için özel olarak tasarlanmış heyecan verici bir perspektiften deneyimleyebilirsiniz!

Yarışçıları Kendi Stilinize Göre Özelleştirin

Favori yarışçınızın takımını, göz alıcı kart tasarımını seçin ve şık jantlar ve kanatlarla stilinizi sergileyin! Oyundaki geniş özelleştirme özellikleri sayesinde tüm bunlar mümkün.

Arkadaşlarınızla Yarışın

Disney Speedstorm’da arkadaşlarınızla birlikte yarışmanın keyfini çıkarın. Yerel ve uzaktan çoklu oyuncu modlarında arkadaşlarınıza meydan okuyun. Ayrıca, dünya çapındaki oyuncularla yarışarak bir çevrimiçi efsane haline gelebilirsiniz.

Yepyeni İçerikler ve Yenilikler

Oyun sürekli olarak taze mevs

Disney Speedstorm indirmek için Steam Sayfası : Disney Speedstorm

Yorum yapın