Kaçışın Anahtarı: ArcRunner Yolda!

ArcRunner: Yıkımı Önle ve KORE’yi Kurtar

Oyun Hakkında

KORE adlı titan sınıfı uzay istasyonunun yapay zekası meta-virüsle enfekte oldu ve ArcRunner protokolü başlatıldı. Göreviniz, istasyonu gezerek bölge koruyucularını alt etmek, KORE’yi bulmak ve sıfırlamaktır. Ancak yakalama? Arc’daki her robotik varlık size karşı ve görevinizi yerine getirmenizi önlemek için sizi avlıyor.

Kim Olacaksın?

En büyük taktiksel operatör olarak oyna ve oynama stilinize bağlı olarak asker, ninja veya hacker’dan biri olarak yeni bir sibernetik android vücudunu seç. Hem her yönde dövüş şampiyonu, hem de hızlı ve ölümcül bir dövüşçü ya da sızma ve devirme konusunda uzman bir uzmana karar verin – Seçim senin! Her karakter, enerji çekiçinden katanaya ve şok dalgası saldırısına kadar avantajlarını yansıtan kendi silahına veya yeteneğine sahiptir.

Silahlarını Topla

Arc’ta ilerlerken yeni silahlara göz kulak olun! Düşmanlar veya patronlar tarafından bırakılabilirler ve tedarik kutularında ya da meydan okuma ödülleri olarak bulunabilirler. Daha az güçlü silahları göz ardı etmeyin, taktiksel bir avantaj sağlayabilirler! Silahlarınızın hasarını yükseltmek isterseniz, kalıcı nanit yükseltmeleri ve artırmaları kullanarak birkaç silahı donatabilir veya silah modları takabilirsiniz!

Run’unuzu Mükemmelleştirin

Bir sonraki Run’unuza hayatta kalmak için bir adım daha yaklaşın ve kriyo odasındaki güçlü meta-progresyon güncellemeleri için kazanılan nanitleri seçin. Hasarı ve HP’yi artırmak ve silah mod yuvaları eklemek için çeşitli iyileştirmeler arasından seçim yapın. Karakterinize güçlü artırmalar takmak için Autodoc’tan yararlanın. Silah hasarı ve etkisini etkileyebilen, hareket kabiliyetleri ve ekstra silahlar ekleyebilen dört artırmadan birini seçebileceksiniz! Her artırmayı 5 kez yükseltebilir ve her sınıfın kendi karakterlerine özgü bir dizi artırması vardır! Yakında, sizi durduramayacak hiçbir şey olmayacak.

Şaşırtıcı Cyberpunk Stilinde 3D Grafikler

KORE’ye ulaşıp yapay zekayı alt etmek için önce The Arc’ta gezmeniz gerekiyor! Şanssızların distopik cyberpunk metropolü The City’den zenginlerin zarif bölgesi Eden Heights’e kadar dört ana oyun bölgesinde yedişer rastgele oluşturulan seviyeyle savaş yolunuzu açın. Her seviye düzeni tamamen rastgele oluşturulduğundan, farklı oyun modlarının sektörlerini içerebilirler, ayrıca Meydan Okuma Kasa sektörüyle karşılaşmanız da mümkündür!

Bir Arkadaşla … veya İkiyle Oyna!

KORE’ye tek başınıza niçin savaşasınız ki? ArcRunner’ı üç oyuncuya kadar çevrimiçi oynayın ve kötü yapay zekayı birlikte yenin!

Sıkça Sorulan Sorular

ArcRunner hangi platformlarda mevcut?

ArcRunner, PC, PlayStation ve Xbox’da mevcuttur.

İster tek başınıza, ister arkadaşlarınızla oynayın, ArcRunner’da ne kadar süre oynayabilirim?

ArcRunner, sonsuz oynanabilirliğiyle dikkat çekiyor. Rastgele oluşturulan seviyeler, silahlar ve artırmalar, her zaman farklı bir oyun deneyimi sunar. Oyununuzu mükemmelleştirmek ve daha uzun süre oynamak için meta-progresyon güncellemeleri de mevcuttur.

ArcRunner’da kaç farklı karakter var?

ArcRunner’da, asker, ninja ve hacker olmak üzere üç farklı karakter seçeneği vardır. Her karakter kendi benzersiz silahı veya yeteneğiyle birlikte gelir.

Sonuç

ArcRunner, zorlu, sonsuz oynanabilirlik sunan bir aksiyon roguelite oyunudur. Cyberpunk tarzı grafikleri ve arkadaşlarınızla oynama seçeneğiyle, bu oyunun hayranlarına çok şey sunuyor. 2023 yılında Trickjump Games Ltd tarafından geliştirilen ve PQube tarafından yayınlanan bu oyun, kesinlikle oynamaya değer!

ArcRunner indirmek için Steam Sayfası : ArcRunner

Yorum yapın