Keşfe Hazır mısın? Exoprimal ile Hayatta Kalmanın Premium Sezonu Yakında Başlıyor!

Exoprimal – Exoprimal Survival Pass Season 1: Premium Tier

Geliştirici

CAPCOM Co., Ltd.

Yayıncı

CAPCOM Co., Ltd.

Çıkış Tarihi

13 Temmuz 2023

Oyun Hakkında

Bu içerik, Exoprimal oyununu oynamak için Steam’de temel oyunun bulunması gerektirir. Kullanıcı yorumları henüz yoktur.

İçerik Hakkında

Leviathan’ın savaş oyunlarını daha fazla eğlenceli hale getirmek için özel ödüller alın! İçerik şunları içerir:

  • 19 Exosuit skin
  • 10 Silah skin
  • 3 çıkartma
  • 4 emote
  • 2 damga
  • 10 oyuncu etiketi amblemi
  • 1 oyuncu etiketi arka planı

Not: Exosuit ve silah skinleri sadece kozmetik değişikliklerdir. Premium Tier, normal Survival Pass seviye ilerlemesiyle açılan ödüllere ekstra ödüller ekler. Survival Pass öğe kilidini açmak, her sezonla birlikte değişecek ve her sezonun öğeleri sezonun sona ermesiyle kullanılamaz hale gelecektir. Her bir sezon için Premium Tier’ler daha sonra yeniden piyasaya sürülebilir. Survival Passes belirli bir oyun sezonuna karşılık gelir. Bu ürün, Sezon 1 için Survival Pass Premium Tier’ın kilidini açar. Premium Tier kilidinin açılması, Survival Pass seviyeleri arttıkça ekstra özel ödüllere erişim sağlar. Geçmiş sezonlar için Survival Passes yeniden etkinleştirilebilir ve önceki Survival Passes için Premium Tier’lar daha sonra tekrar satın alınabilir.

Etiketler

Aksiyon

SSS

Bu içerik için Exoprimal oyunu gerekiyor mu?

Evet, bu içerik Exoprimal oyununu oynamak için Steam’de temel oyunun bulunması gerektirir.

Bu içerikle ne alabilirim?

Bu içerik, Leviathan’ın savaş oyunları için özel ödüller içerir, 19 Exosuit skin, 10 Silah skin, 3 çıkartma, 4 emote, 2 damga, 10 oyuncu etiketi amblemi ve 1 oyuncu etiketi arka planı.

Bu içerikle ne yapabilirim?

Bu içerik, Exosuit ve silah skinleri gibi kozmetik değişiklikler içerir. Premium Tier, normal Survival Pass seviye ilerlemesiyle açılan ödüllere ekstra ödüller ekler.

Bu içerik ne zaman kullanılamaz hale gelecek?

Survival Pass öğe kilidini açmak, her sezonla birlikte değişecek ve her sezonun öğeleri sezonun sona ermesiyle kullanılamaz hale gelecektir.

Bu içerik, geçmiş sezonlar için kullanılabilir mi?

Evet, geçmiş sezonlar için Survival Passes yeniden etkinleştirilebilir ve önceki Survival Passes için Premium Tier’lar daha sonra tekrar satın alınabilir.

Exoprimal – Exoprimal Survival Pass Season 1: Premium Tier indirmek için Steam Sayfası : Exoprimal – Exoprimal Survival Pass Season 1: Premium Tier

Yorum yapın