Keşiflerin Sınır Tanımadığı Bir Dünya: Exoprimal

Exoprimal: Tarihin En Vahşi Yaratıklarıyla Mücadele Et

Genel Bakış

Exoprimal, CAPCOM Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir online takım tabanlı aksiyon oyunudur. Oyun, insanlığın en son teknolojik exosuitleri ile tarihin en vahşi yaratıkları olan dinozorlarla mücadelesini konu alıyor.

Oyun Ayrıntıları

Exoprimal, online takım tabanlı bir aksiyon oyunu. Exosuitler farklı rollerde gruplandırılmıştır ve oyuncular, bu exosuitleri kullanarak online takım tabanlı aksiyon oyun modlarında aşırı sayıda dinozor sürüsüne karşı duracaklar.

Hikaye

2040 yılında, ani dinozor salgınları dünya genelinde krize neden oldu ve insanlığın varlığını tehdit etti. Ancak tüm umut kaybedilmiş değil. Aibius şirketi, gelecekteki salgınların yerini tahmin edebilen yüksek teknolojili bir yapay zeka olan Leviathan’ı geliştirdi. Bu teknoloji, Aibius’un devrim niteliğindeki güçlendirilmiş takım elbiseleri veya exosuitleri ile birlikte, insanlığın saurian sürüsünün önüne geçme mücadelesinde bir şans veriyor.

Exosuitler

Exosuitler, dinozor tehdidiyle mücadele etmek için geliştirilmiş son teknoloji takım elbiseleridir. Yeteneklerine göre, exosuitler temel olarak üç role ayrılır: saldırı, tank ve destek. Exofighterlar, savaş sırasında bile takım değiştirmek için bir takım değişikliği yaparak bu esnekliği kullanabilirler.

Saldırı

Saldırı exosuitleri, yakın, orta veya uzun menzilli saldırılarla düşmanlara zarar verme odaklıdır. Her saldırı exosuiti, etkili savaş menzili için özelleştirilmiş silahlar ve yeteneklerle donatılmıştır.

Tank

Tank exosuitleri, düşman saldırılarını çekerek ve hasarı emerek müttefiklerini koruma konusunda uzmanlaşmıştır. Devasa bir kalabalığı geri tutuyor veya acımasız dinozor saldırılarını durduruyor olsun, tank exosuitleri takımınızın ilk savunma hattını oluşturacaktır.

Destek

Destek exosuitleri, takımın hayatta kalması için çeşitli yetenekler kullanır. Müttefik exosuitlerin tamir edebilme yeteneği en yaygın olan

Exoprimal indirmek için Steam Sayfası : Exoprimal

Yorum yapın