: League of Legends’un heyecan verici yeni oyunu: CONVERGENCE™

CONVERGENCE: A League of Legends Story™

Geliştirici: Double Stallion

Yayımcı: Riot Forge

Çıkış Tarihi: 23 Mayıs, 2023

Zaun’un genişleyen şehrinde zamanı manipüle etmek için bir cihaza sahip genç bir mucit olan Ekko olarak, bu hikaye odaklı aksiyon platformunda gezinin. Parçaları toplayın, araçlar yapın ve yetenekleri kilidini açın – sonra her yeni zorluğa yaklaşımınıza uyum sağlamak için zamanı geri alın.

Yorumlar: Kullanıcı yorumu bulunmamaktadır.

Oyun Hakkında

Geçmişi Geri Al, Geleceği Kontrol Et

Zaun’un genişleyen şehrinde, zamanı geri alabilen bir cihaza sahip genç bir mucit olan Ekko’yu kontrol edin. Kendi arkadaşlarıyla birlikte şehirlerini güvende tutmak için çalışmak zorundadır, ancak tehlike yaklaştığında ve sırlar gün yüzüne çıktığında Ekko, kendisine bile güvenemeyeceğini fark eder.

Double Stallion Games tarafından geliştirilen CONVERGENCE: A League Of Legends Story, dinamik savaşları ve Ekko’nun uzay ve zamanda yolculuk yapabilme yeteneği sayesinde benzersiz keşif fırsatları sunan hikaye odaklı, tek oyunculu 2D bir aksiyon platformudur. Hatalarınızdan öğrenmek ve her yeni düşmanı alt etmek için zamanı geri alın. Zaun’un geleceğini kurtarmak için yeterli olacak mı?

Zamanı Kontrol Et

Zamanı geri almak için Ekko’nun Sıfır Sürücüsünü etkinleştirin. Daha sonra, gelecek hakkındaki bilginizi kullanarak herhangi bir zorluğa yaklaşımınızı uyarlama ve düşmanlarınızı alt etmek için hassas zamanlama ve konumlandırma gerektiren sıvı, dinamik savaşlardan ödül kazanın.

Zaun’u Keşfedin

Zaun’un sokakları boyunca koşun, atlayın ve kayın. Şampiyonlarla tanışın, düşmanlarla yüzleşin ve Düşük Şehir’in daha önce görülmemiş yönlerini keşfedin.

Şampiyonlarla Savaşın

League of Legends şampiyonlarıyla daha önce hiç görülmemiş şekillerde karşılaşın. Yeni yetenekler kilidini açın ve rakiplerle yüzleşerek kimin sizin yanınızda olduğunu ve kimin karşınızda olduğunu öğrenin.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

CONVERGENCE: A League of Legends Story hangi platformlar için mevcut olacak?

Bu oyunun hangi platformlarda mevcut olacağı henüz açıklanmadı.

Ekko’nun zamanı geri alabilme yeteneği nasıl çalışıyor?

Ekko’nun Sıfır Sürücüsü, Ekko’nun zamanı geri almasına olanak tanır. Bu, oyuncuların hatalarını geri almasına ve düşmanların taktiklerini öğrenmesine olanak tanır.

CONVERGENCE: A League of Legends Story, League of Legends ile nasıl bağlantılı?

CONVERGENCE, League of Legends evreninde geçen bir hikaye. Bu oyun, League of Legends hayranları için tasarlandı ve League of Legends evreninde geçen hikayeleri sevenlere hitap ediyor.

Oyunun grafikleri nasıl?

Oyunun grafikleri renkli ve fantastik bir tarza sahip. Oyuncular, Zaun şehrinin etkileyici ve benzersiz manzaralarına hayran kalacaklar.

Oyunun çıkış tarihi ne zaman?

Oyunun çıkış tarihi 23 Mayıs, 2023 olarak belirlendi.

CONVERGENCE: A League of Legends Story™ indirmek için Steam Sayfası : CONVERGENCE: A League of Legends Story™

Yorum yapın