Okulda Öğrenelim: Let’s School

Let’s School

Geliştirici: Pathea Games

Yayıncı: Pathea Games, PM Studios, inc.

Çıkış Tarihi: 26 Temmuz 2023

Bu oyun, eski okul müdürünüz tarafından eski okulunuzu canlandırma göreviyle görevlendirildiğiniz, sıradan bir okul inşa etme oyunudur. Yeni müdür olarak, sadece stilize bir okul inşa etmekle kalmayacak, aynı zamanda öğretmenleri yetiştirecek, öğrenci alacak, kulüpleri yönetecek, ideal kişiselleştirilmiş bir akademi oluşturacaksınız.

Tüm İncelemeler: Kullanıcı incelemesi bulunmamaktadır

Çıkış Tarihi: 26 Temmuz 2023

Geliştirici: Pathea Games

Yayıncı: Pathea Games, PM Studios, inc.

Etiketler: Strateji, Şehir Kurma, Kum Havuzu, Yönetim Simülasyonu, Bina Simülasyonu, Tıp Simülasyonu, Doğa, Komik, Eğitim, Aile Dostu, Rahatlatıcı, Tek Oyunculu, Komedi, Zaman Yönetimi, Voxel, 3D, Ekonomi, Açık Dünya, Bağımsız

Oyun Hakkında:

Bu oyun, 3D düşük poligonlu indie oyun Let’s School’da eski okulunuzu yeniden inşa etme ve işletme sorumluluğuna sahip bir müdür olarak oynarsınız. Okul inşası ve öğrenci/öğretmen yönetimi gibi iki temel oyun mekaniğinin yanı sıra, okulun gelişimini de özgürce kontrol edebilirsiniz. Okulun kaderini belirleyen sizsiniz, ya sıkı doğu tarzı ya da daha özgür batı tarzı, tamamen size bağlıdır. Öğrencilerin bireysel ilgi ve yaşam planları vardır, bu da müdür için daha fazla zorluk demektir. Okul prestiji sıralamaları, öğrencilerin temel ihtiyaçları, giyim, yiyecek ve hatta seyahat gibi konularla ilgilenmeniz gerekecektir. Oyunu daha gerçekçi hale getirmek için sınav baskısı da müdürün dikkatini ve kontrolünü gerektirir. Okul dışından gelen toplum baskılarıyla da başa çıkmak zorundasınız ve sizi deli edebilecek çeşitli tehditlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Okul nasıl görünecek, tamamen müdüre bağlıdır

Okulun işlevsel tesislerinin onlarca farklı türünü ve yüzlerce öğretim ekipmanını özgürce planlayabilir ve okulun tarzını belirleyebilirsiniz. Yatay olarak alanları genişletmekle kalmaz, çok katlı binaları dikey olarak da genişletebilir ve daha fazla “özgün” gelişime ihtiyaç duyan ihtiyaçları karşılayabilir, hatta bazı “garip” binalar inşa edebilirsiniz.

Öğretmenlerin ve öğrencilerin kaderi müdüre bağlıdır

Dilediğiniz kişileri işe alabilirsiniz, sıkıştırma yapabilir veya daha esnek olabilirsiniz, tüm seçimler size aittir. Öğretmenlerinizi geliştirmek, farklı pozisyonlara uygun becerilerini açacaktır. Müdür, öğrencilere seçmeli dersler düzenleyebilir ve bu da onların ruh hallerini ve öğrenme kalitelerini etkileyerek farklı yaşam yollarına sahip olmalarına neden olur.

Okuldaki sorun çıkaranlarla nasıl başa çıkılacağı tamamen müdüre bağlıdır

Ancak dikkat edin, okulun rekreasyon tesisleri öğrencilerin ruh hallerini etkiler. Eğer öğrenciler depresyona girmeye başlarsa, katılımları çok daha düşük olabilir. Öğrenciler, ihtiyaçlarının üzerinde yemek yediklerinde kilo alırlar. Eğer öğrenciler gözlük takmaya başlarsa veya diğer tuhaf davranışlar fark ederseniz, bunun anlamı onların çok fazla stres altında olabileceğidir. Öğrenciler tuvalete çok uzun süre gidemezlerse, bunlar onlarda anksiyeteye neden olur ve öğrencilerin okul tesislerini tuvalet olarak kullanmalarına yol açar. Dikkatli olun, öğrenciler yasaklı eşyalara sahip olabilirler, bu yüzden kendi ceza sisteminizi kurmak, birçok sorunu önlem

Let’s School indirmek için Steam Sayfası : Let’s School

Yorum yapın