Paradise’nin Gizemleri: Kule’nin Sırrı – Heyecan Verici Bir Yeni Oyun!

Arcana of Paradise -The Tower- Oyun İncelemesi

Oyun Hakkında

Arcana of Paradise -The Tower-, 20 Nisan 2023 tarihinde yayınlanacak bir kart savaş oyunudur. Oyunda 20 farklı karakter seçeneği bulunur ve bu karakterlerin destelerini tamamlayarak The Tower’ın tuhaf sakinleriyle gerçek zamanlı savaşlar yapılır. Saldırılarınızı zamanlamalı, güçlü büyülerle yüklü ve efsanevi eserleri toplayarak yiyecek arayışınızda çocukları en alta kadar yönlendirin! Oyun Roguelike, Deckbuilder, Card Battler, Roguelite, Card Game, Deckbuilding, Action Roguelike, Strategy, Fantasy, Action, Dungeon Crawler, Mystery, Cute, Choices Matter, Story Rich, Atmospheric, 2D, Singleplayer, Anime, Visual Novel kategorilerinde bulunur.

Oyun Özellikleri

Gerçek Zamanlı Kart Savaşları

The Tower’ın sakinleri beklemeyecek, bu yüzden gerçek zamanlı olarak düşünmeli ve onların size atacaklarına tepki vermelisiniz! Kartlarınızı (ve bazı düşmanları!) baş aşağı çevirin veya istediğiniz eliniz yoksa yeni bir el dağıtın.

The Tower’ın Sonsuz Gizemi

The Tower kendisi sonsuzdur ve her katında her macerada sizi bekleyen yeni zorluklar vardır. Yolunuzu seçin, farklı düşmanlarla yüzleşin, farklı kartlar ve eserler toplayın ve ekmek toplama ve daha derine gitme arasında zor seçim yapın!

Farklı Karakterler

The Tower’da yaşayan her çocuk üç farklı savaş sınıfından birine aittir ve kendi pasif özellikleri ve başlangıç kartları vardır. The Tower’a girin, onlarla uyumunuzu artırın ve daha fazla özellik ve başlangıç kartı kilidini açın!

Büyüleyici Hikaye ve Epik Soundtrack

Çocukları The Tower’da yönlendirin ve her çalıştırmayla daha fazla sırrını açığa çıkarın. Yeni etkinlikler, yeni kartlar, yeni arkadaşlar kurtarın, bulmacaları çözün ve daha fazlası, hepsi hüzünlü ve bazen çılgın bir soundtrack eşliğinde.

FAQ

1. Oyun ne zaman yayınlanacak?

Arcana of Paradise -The Tower-, 20 Nisan 2023 tarihinde yayınlanacak.

2. Oyunda kaç karakter seçeneği bulunur?

Oyunda 20 farklı karakter seçeneği bulunur.

3. Oyun hangi kategorilerde bulunur?

Oyun Roguelike, Deckbuilder, Card Battler, Roguelite, Card Game, Deckbuilding, Action Roguelike, Strategy, Fantasy, Action, Dungeon Crawler, Mystery, Cute, Choices Matter, Story Rich, Atmospheric, 2D, Singleplayer, Anime, Visual Novel kategorilerinde bulunur.

4. Oyunda ne tür savaşlar yapılır?

Oyunda gerçek zamanlı kart savaşları yapılır.

5. Oyunda ne tür müzikler bulunur?

Oyunda 20’den fazla hüzünlü ve çılgın müzik bulunur.

Arcana of Paradise —The Tower— indirmek için Steam Sayfası : Arcana of Paradise —The Tower—

Yorum yapın