Wildfrost – Yeni Nesil Hayatta Kalma Oyunu!

Wildfrost: Taktiksel Roguelike Kart Oyunu

Wildfrost, taktiksel roguelike bir kart oyunu. Sonsuz bir kışa esir düşen dünyada, Snowdwell ve hayatta kalanlar sonsuz kışa karşı mücadele ediyorlar. Oyunun amacı, güçlü kart arkadaşları ve elementel eşyaların yardımıyla dondurucu kışı sonsuza dek yok etmek.

Başlangıçta seçtiğiniz kabile lideri ile birlikte, rastgele beceri ve istatistiklere sahip bir karakter ile yolculuğa çıkıyorsunuz. Yolculuk boyunca donmuş arkadaşlarınızı kurtararak ve toplayarak, kayıp hazineleri keşfederek ve seyahat eden tüccarlarla kazandığınız paraları harcayarak güçlü bir kart desteği oluşturabilirsiniz. Her turda aldığınız kararlar ve aldığınız yollar, her oyunun kendine özgü bir kart desteği oluşturmanıza yardımcı olur.

Oyunda, sevimli ama güçlü kart arkadaşları, kullanışlı eşyalar ve yardımcı kartlar toplayabilirsiniz. Farklı elementlerin kart kombinasyonlarıyla oynamak, kazanma formülünüzü bulmanıza yardımcı olabilir. Kart arkadaşlarınızı yükseltebilir ve favorilerinize wobbly charms gibi eklemeler yaparak özelleştirebilirsiniz.

Wildfrost savaşları tur tabanlıdır ve kartlar her turda saldırmazlar. Bunun yerine, kartların bir sayacı vardır ve otomatik olarak hareketlerini yapmaya hazır olana kadar sayacı geri sayar. Düşman canavarların sayacına dikkat ederek mükemmel hamlenizi yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızı güçlendirmek mi istiyorsunuz? Düşman saldırısını engellemek mi istiyorsunuz? Yoksa hızlıca saldırmak için kendi sayacınızı geri saymak mı istiyorsunuz? Stratejinizi belirlemek size kalmış.

Maceranız boyunca dinlenmek isterseniz, Snowdwell kasabasında barınabilirsiniz. Burada hayatta kalanlar, sıcak buzun gücünü kullanarak ısınmaya çalışırlar. Her seferinde bir sonraki hamlenizi planlamak ve dondurucu düşmanları püskürtmek için dinamik bir sayac sistemi ile ilerleyin. Wildfrost, sonsuz tekrar oynanabilirlik sunar, günlük koşular ve zorluklarla becerilerinizi test edebilirsiniz.

Wildfrost, Deadpan Games ve Gaziter tarafından geliştirilmiştir ve Chucklefish tarafından yayınlanmıştır. Oyun, 12 Nisan 2023’te piyasaya sürülecektir. Roguelike, deckbuilder, kart savaşçısı, zor kart oyunu, roguelite, tur tabanlı taktik, deckbuilding, tek oyunculu, kalıcı ölüm, yeniden oynanabilirlik, prosedürel oluşturma, strateji, renkli, kontrolcü, fantezi, sadece fare, üs inşa etme gibi popüler etiketlere sahiptir.

Sistem gereksinimleri minimum olarak Windows 7/10/11 işletim sistemi, 4GHz işlemci, 4 GB RAM, 2GB ayrılmış GPU bellek, DirectX 10 ve 2 GB kullanılabilir depolama alanı gerektirir.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Wildfrost, hangi tür bir oyun?

Wildfrost, taktiksel roguelike bir kart oyunudur.

2. Wildfrost’u kimler geliştirdi ve yayınladı?

Oyun, Deadpan Games ve Gaziter tarafından geliştirilmiş ve Chucklefish tarafından yayınlanmışt

Wildfrost indirmek için Steam Sayfası : Wildfrost

Yorum yapın