Yeni Oyun: Train Sim World 3’a Peak Forest Railway Eklendi!

Train Sim World 3: Peak Forest Railway İncelemesi

İçerik Hakkında

Hakkında

Train Sim World 3: Peak Forest Railway ile geçmişe yolculuk edin ve kaybolmuş bir demiryolunu keşfedin. Eskiden kalma istasyonlardan ağır kireç taşı işletmelerine kadar her şeyi keşfedin. Hard-working Fowler 4F ile tarihi İngiliz kırsalında raylarda yürüyün. 1960’ların romantik buhar dönemi Train Sim World 3: Peak Forest Railway ile yeniden hayat buluyor!

Unutulmaz Fowler 4F ikonik buhar dönemini Train Sim World’e geri getiriyor. Derby’de inşa edilen ve 1920’lerin başına kadar uzanan bu verimli lokomotif filosu, LMS demiryolu’nun baş mühendisi Henry Fowler tarafından orta dereceli yük işleri için tasarlanmıştır. 575 adet üretilmesine rağmen, sadece birkaç tanesi korunmuş durumda. Bu iş atı 0-6-0 tender efsanesinin ateşini yeniden canlandırın.

Zorlu yüklerle mücadele edin; ağır ICI Kireç Hopper’ları, yerel ve uzun mesafeli yolcu trenleri, hepsi sonsuz resimli Peak District boyunca taşımacılık için bekliyor. Eğimleri fethetmek için banka lokomotifleri ve çift başlama ile savaşın. Tüm bu raylar, artık kaybolan ve bir zamanlar hayati olan ana hat boyunca İngiliz kırsalını aşarak tepelere yapışıyor ve vadiler üzerinden uçuyor.

İngiliz Demiryolları döneminin ayrıntılı istasyonlarından Avrupa’nın en büyük kireç taşı ocağına kadar her mil ve zincir, nostaljik ayrıntılarla yeniden oluşturulmuştur. Tren Sim Dünyası 3: Peak Forest Railway ile tamamen yeni buharlı yolculuklara çıkın!

Öne Çıkan Özellikler

 • Ambergate, Chinley ve Derbyshire, İngiltere arasındaki kaybolmuş Doğu Midlands hattını 38 mil boyunca yeniden yaratan rotası, 1960’ların başındaki haliyle
 • Tarihî doğrulukta detaylar, raylar ve altyapı
 • 14 gerçekçi istasyon, 4 kullanılmayan istasyon ve çok sayıda yük treni depoları
 • LMS Fowler 4F buharlı lokomotif, BR Late Unlined Black livery
 • LMS Jubilee Class Buharlı Lokomotif, BR Late Brunswick Green livery
 • LMS Stanier 8F Class Buharlı Lokomotif, weathered BR Late Unlined Black livery
 • BR Maroon and Blood & Custard liveries’li Mk1 FK, TSO, BSO ve BG Coaches
 • ICI Hopper, 16t Mineral, 5-plank, Conflat ve Standard Van Wagons, ve 20t Brake Van
 • Bankacılık ve Çift Başlı dahil olmak üzere otantik buharlı lokomotif işletimi
 • Gerçeğe uygun performans ve işleyiş
 • Eğitim Merkezi’ndeki Erişilebilir Öğreticiler
 • 6 ilgi çekici Senaryo ve kapsamlı 24 saatlik Tarife
 • Eğitim, Senaryo ve Tarifeli Hizmetleri birleştiren Journey Modu
 • Tamamlanacak Rotayla İlgili Görevlerin Seçimi
 • Livery Designer ve Senaryo Planlayıcı uyumlu. Yaratılışlarınızı Yaratıcılar Kulübü ile paylaşın
 • Dovetail Games’in özel SimuGraph® araç dinamiği motoru ve Unreal Engine 4® teknolojisi tarafından desteklenmektedir

İnceleme

Train Sim World 3: Peak Forest Railway, Train Sim World 3’ün ek bir içeriği olarak sunuluyor. Bu paket, İngiltere’nin Derbyshire bölgesindeki bir demiryolunun yeniden canlandırılmasını içeriyor. Bu demiryolu, 1960’ların başında oldukça yoğun bir şekilde kullanılıyordu ancak zamanla önemi azaldı ve sonunda kapatıldı. Bu paketle birlikte, bu kaybolmuş demiryolunu yeniden keşfedebilir ve nostaljik bir yolculuk yapabilirsiniz.

Paket, 38 mil boyunca uzanan rotasıyla oldukça kapsamlı bir içeriğe sahip. Bu rotada 14 gerçekçi istasyon, 4 kullanılmayan istasyon ve çok sayıda yük treni deposu bulunuyor. Bu ayrıntılar, demiryolu hayranları için oldukça önemli olabilir.

Peak Forest Railway, Fowler 4F, LMS Jubilee Class ve LMS Stanier 8F Class dahil olmak üzere üç farklı buharlı lokomotif içeriyor. Bu lokomotifler, gerçek hayattaki modellere dayanıyor ve oldukça gerçekçi bir şekilde modellendi. Lokomotiflerin işletimi de oldukça detaylı ve gerçekçi.

Paket, banka lokomotifleri ve çift başlama dahil olmak üzere otantik buharlı lokomotif işletimini içerir. Bu, demiryolu hayranları için oldukça önemli bir ayrıntıdır ve Train Sim World 3: Peak Forest Railway, bu konuda oldukça başarılı bir iş çıkarmıştır.

Train Sim World 3: Peak Forest Railway, gerçekçi performans ve işleyiş sunar ve buharlı lokomotiflerin gerçek hayattaki davranışlarına oldukça yakın bir şekilde modellendi. Ayrıca, eğitim merkezinde erişilebilir öğreticiler de bulunur.

Paket, 6 ilgi çekici senaryo ve kapsamlı 24 saatlik tarife içerir. Journey Modu, eğitim, senaryo ve tarifeli hizmetleri birleştirir ve tamamlanacak rotayla ilgili görevlerin seçimini sunar. Ayrıca, Livery Designer ve Senaryo Planlayıcı uyumlu. Bu, yaratıcılar için oldukça önemli bir ayrıntıdır ve yaratılışlarınızı yaratıcılar

Train Sim World® 3: Peak Forest Railway: Ambergate – Chinley & Buxton Route Add-On indirmek için Steam Sayfası : Train Sim World® 3: Peak Forest Railway: Ambergate – Chinley & Buxton Route Add-On

Yorum yapın