Survivor 2023 şampiyonu Nefise oldu. Büyük final gecesi İstanbul Kuruçeşme Açıkhava’da gerçekleşti. SMS oylaması sonucunda Nefise, diğer finalist Özgür’ü geride bırakarak şampiyonluğa ulaştı. Eski yarışmacıların da katıldığı gecede Acun Ilıcalı, Survivor 2024 sezonunun All Star konseptiyle geleceğini açıkladı. İlk yarışmacı olarak Nagihan’ın katılacağı belirtildi.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Dominik’te başlayan Survivor 2023 sezonunun büyük finali gerçekleşti. İstanbul Kuruçeşme Açıkhava’da yapılan finale Survivor eski yarışmacıları da katıldı. Büyük mücadele sonunda halktan gelen oy sonuçlarına göre, Survivor 2023 şampiyonu Nefise oldu. Acun Ilıcalı’nın açıkladığı 2024 sezonu konsepti ise SMS’siz All Star olacak.

Survivor 2023 sezonunun büyük finali İstanbul Kuruçeşme Açıkhava’da gerçekleşti. SMS oylaması sonucunda Nefise şampiyonluğa ulaştı. Eski yarışmacıların da katıldığı görkemli gecede heyecanlı anlar yaşandı. Acun Ilıcalı’nın açıkladığı 2024 sezonu konsepti ise SMS’siz All Star olacak.

Sıkça Sorulan Sorular:

Survivor 2023 şampiyonu kim oldu?
– Halktan gelen oy sonuçlarına göre, Nefise Survivor 2023 şampiyonu oldu.

2024 sezonu konsepti ne olacak?
– Acun Ilıcalı’nın açıkladığı 2024 sezonu konsepti SMS’siz All Star olacak.

Kimler büyük finalde yer aldı?
– Survivor 2023 sezonunun finalistleri Nefise ve Özgür’dü.

Hangi kanalda yayınlandı?
– Survivor 2023, TV8 ekranlarında yayınlandı.

Hangi mekanda yapıldı?
– Survivor 2023 büyük finali, İstanbul Kuruçeşme Açıkhava’da yapıldı.

Yorum yapın